2737
2739

دقیقا جاری من خیلی چسبه اونا بود، من از اول این طوری نبودم ولی اون بود ک حسودی کرد و خاست شکل من رفتار کنه

توجه توجه بزودی در این مکان تیکر بارداری نصب میشود...  درخواست دوستی از آقا پذیرفته نمیشه با تشکر 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مال من اینطوریه   جاریمو مادر شوهرم  بی فرهنگ و دهاتی ان     با من سر جنگ دارن   این چند روزه نمیدونین چی بهم گذشته😭😭

دردلم کسی جا دارد ک درتمام لحظه های زندگیم اورا حس میکنم   و بخاطر وجودش با خدا در خلقت شریک شده ام  و عاشقانه دوستت دارم نی نی کوچولو و عاشقانه منتظر حضورت در آغوشم هستم....
2728

من با خانواده شوهرم خوبم یعنی با اینکه آخرین عروسشونم و دیرتر از بقیه اومدم اونارو مثل خانواده خودم میدونم دقیقا ولی خب نمیدونم چرا بقیه جاریام رابطشون باهام خوب نیست 

خب خانواده شوهر من جاریمو بیشتر دوس دارن چون با حجابه و سنتیه و اینا و ساکت و حرف گوش کنه 

برام مهم نیس..

ولی خب حس میکنم بامن غریبی میکنن..تعارف زیاددارن من میرم خونشون مثل مهمونا رفتار میکنن بااون مثل صابخونه

البته من خودمم اوایل باهاشون خاکی بودم بعدا ب دلایلی کشیدم کنار

دختررویاها نگو بلا بگو 😼_خوشگله خوشگلا بگو 😺_موی بلند 😸 فِیس قشنگ😻_ابرو کمون 😎_چشمون درشت 😀دامن کوتاه آخ آخ آخ 😍😘 نه فرفری نه موی لخت ،فقط موهای موج دار دختررویاها خوچله 👱😇😄   👑 آی ام آفرودیت محلتون 👑😹😻😻   و همچنان زندگی یعنی 💄افرودیت _افرودیت یعنی زندگی 💄،این دو کلمه در هم تنیده اند 👠   😍   من یعنی لباس های تور توریه کوتاه ب رنگ های قرمز و سفید و صورتی جییییغ😍😍👄 یعنی ی کیف جیگولی پر ازماتیک های خوشرنگ💄👒یعنی لاک های خوش رنگ و مخملی 💅💞                                                    آی اَم خودمو خیلییییییییییییی دوووووووس آی لاو یو خودم .👒💍ابراز علاقه مردان دهه پنجاهی به معشوقشون :شده ام بُت پرسته تو قسم به چشمون مَست تو😚. ابراز علاقه مردان دهه شصتی به معشوقشون:دنیا دیگه مثل تو نداره نداره و نه میتونه بیاره😍.ابراز علاقه مردان دهه هفتادی به معشوقشون: دوسِت دارم کصافط ،لعنت به اون قیافت 😐 ابراز علاقه مردان دهه هشتادی به رِلِشون😂: بووووووووووووق 🤕..هنوز از گودزیلاهای دهه نودی اطلاعاتی در دست  ندارم😳  شعاره من :هستی باش نباشی هستن_تازه بودی ام بودن 😂😂    درضمن به کسی مربوط نه بوداهه که من بااقایون تبادل نظر میکنم 😁😊  بخودم مربوط بوداهه. همه چیزو جنسیتی نکنین_مریض شدم دیگه از دستتون.😐            درمورد زندگی شخصیمم نپرسین اگه بخوام خودم تاپیک میزنم میگم .دیگه توبه کردم.فکرم نکنین که شما همه مریم مقدسین و من جنیفر لوپز😁 این و خدا داندو بس 😊😍 اره من   حیا رو  خوردم ابرو رو هم تُف کردم رو صورت دشمنام 😬😏  دخترای شوخ وقتی جدی میشن یعنی واویلاست😂من همون آدم خیلییی خوبی ام ک هیچکس نمیتونه تصور کنه  ک چقدررربدم👱 آی اَم بی اعصابه مهربون.بستگی داره تو کدومشو انتخاب کنی 😏😁هر کی به امضام گیر بده یعنی فضوله 😂😂😹😹✋
2740

دوست دارم غیر از حسادت جمله های خوبی بشنوم که این حسم رو از بین ببره و احساس کنم خودم همینطوری خیلی خوبم و دیدن رفتارهای اونها  اذیتم نکنه و ترس نداشته باشم چون واقعا از هر نظر باهاون تفاوت دارم و طرز فکرامون فرق میکنه

اگه خانواده شوهرم و جاریم بیشتر باهم هم فاز و صمیمی بودن میگفتم اشکال نداره هرکی با مث خودش صمیمیه منم با کسایی مث خودم هم فازم کم رنگ میشدم بزار اونا بیشتر باهم صمیمی باشن بیخیال

تا جایی که نفس میکشی بخند و تاجایی که زندگی میکنی عشق بورز   

فعلا ک عروس خوشبخته منم.حال اونو درک نمیکنم.شاید اون ب من حسادت میکنه

سلام به دوستان نی نی سایت❤...خدا اگه می‌خواست ما گیاه خوار باشیم، به جا اینکه برا حضرت ابراهیم از آسمون گوسفند بفرسته، کلم بروکلی میفرستاد😂😂

بستگي به رفتار جاري بامن داره اگه بامن خوب واكي بود واهل زير ابي تبود چشم رو تمام تبعيضاي خونواده ي شوهر ميبيستم اون گناهي نداره كه اونا بيشتر. سليقه شون اونجوري پسنده 

ولي اگه جاريم وزه بازي دربياره خودشيريني كنه ماجرا كلا فرق ميكنه

میدونید تا وقتی دلت بخواد برا خانواده ی همسر عزیز باشی و دوست داشته باشن و نظر اونا درباره ی تو برات خیلی مهم باشه هم حسودی میکنی هم غصه میخوری

ولی زمانی که نظر اونا و محبت اونا برات مهم نباشه راحت میشی 

این تجربه ی خودم بود

از وقتی برام مهم نیست دوستم دارن یا حتی گله هاشون هم از یه گوش می‌شنوم از یه گوش بیرون میکنم میدونید اون موقع ها دوستشون داشتم و رفت و آمد باهاشون برام مهم بود خوب دلم میخواست اونا هم همین حس رو نسبت به من داشته باشن اون موقع ها خیلی به جاریم حسودی میکردم

🍃گر تو گرفتارم کنی  🍃من با گرفتاری خوشم💖             🍃داروی دردم گر تویی   🍃در اوج بیماری خوشم💖

من مادرشوهرم هرچی میشه جاریمو بچه هاشو مثال میزنه اون باحجابه و سیاست دار مثلا مربا درس میکنه براش میفرسه من بلد نیستم رانندگی بلده من بلد نیستم 😢شوهزم نمیزاره برم یاد بگیرم کلا هرچی بشه میگه اون

2706