2737
2734
بیمارستان آرش ۳_۴تومنه بقیه جاهارو نمیدونم

میشه بگی پانکچر چقده و هزینه انتقال؟

خیلی منتظرم بیاد.خیلی کارا کردم  تو همه اون لحظه ها فک کردم احتیاجی به حضورت نیست اما الان خیلی داغونم من موندمو باز دست خالی .اینبار از تو میخوام میدونم اگر تو بخوای میشه .پس کمکم کن .کمک کن این ماه به بهترین شکل بشه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
والا ایناشو نمیدونم یکی از آشناهامون اونجا داره آی وی اف میکنه گفت هزینش نزدیک ۴ تومن میشه

ممنون

خیلی منتظرم بیاد.خیلی کارا کردم  تو همه اون لحظه ها فک کردم احتیاجی به حضورت نیست اما الان خیلی داغونم من موندمو باز دست خالی .اینبار از تو میخوام میدونم اگر تو بخوای میشه .پس کمکم کن .کمک کن این ماه به بهترین شکل بشه
2738
باز ٤ تومن خوبه يكي از دوستان گفته ١٥ تومن ☹️

نه بابا !

من نمیدونم این قیمتا رو از کجا در میارن

همین آشنامون که بیمارستان آرش رفته گفت خانوما میگن بیمارستان صارم ۱۸_۱۹تومن میگیره

من خودم چون اونجا واسه زایمانم میرفتم

رفتم سوال کردم گفت ۷ تومن

نه بابا ! من نمیدونم این قیمتا رو از کجا در میارن همین آشنامون که بیمارستان آرش رفته گفت خانوما می ...

واقعاً؟؟؟؟ خدا كنه ! چون من تو ابن سينا قرار شده آي وي اف كنم ولي اگه ١٥ تومن باشه خدايي خيلي گرون ! تازه هيچ گارانتي نداره كه مثبت بشه با باره اول، حالا خودم برم كه ميپرسم ولي قبلش خواستم يه تحقيق كنم ببينم بقيه اطلاعاتي دارن

واقعاً؟؟؟؟ خدا كنه ! چون من تو ابن سينا قرار شده آي وي اف كنم ولي اگه ١٥ تومن باشه خدايي خيلي گرون ! ...

گلم من خودم دوهفته پیش انتقال دادم از خودم نمیگم کلا عادت ندارم چیزی که نمیدونم نظر بدم

اگه هایپر بششی و فریز کنن سه تومن اضافه میشه داروهات قوی باشه و تعدادش زیاد هزینه ت بالا میره

من خودم هایپر شدم وفریز شدن تا الان شده ۱۶

2706