2733
2734
عنوان

۲۶ ساله ها به سنتون چه حسی دارید؟😑

128 بازدید | 21 پست

من غصه میخورم خیلی داره زود میگذره جوانی..

فکرمیکنم‌خیلی کارها نکردم و خیلی عقب موندم😭

لطفا اگر تو تاپیکا شمارو ریپلای کردم یا از شما سوال پرسیدم جواب منو بدید وقتی مخاطبم شما نیستین و میاین با ریپلای تون جنجال به پا میکنید فاقد شعور هستین✌️📿😌

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

حس پختگی درسته خوردم زمین بدجور و هنوزم نتونستم پاشم ولی فهمیدم دردی ک منو نکشه قوی ترم میکنه

و اوج جوانیه

من خیلی دلم گرفته اگه ی وقت ناراحتتون میکنم ببخشید بذارید ب پای اینهمه بدبختیام. من دارم میرم از نی نی سایت یادم نمیره مهربونی و دلسوزی خیلیاتونو. باشما تنهاییام پر شد. اگه یادم بودین دعا کنین با خبر خوش برگردمو. بگم من رسیدم به آرامش. عاشقتونم
مثلا چکار نکردی؟

کارایی که علاقه داشتم رو انجام ندادم مثل ارایشگری...

مسافرت دونفره با شوهرم خیلی کم داشتم

به سلامتی بدنم نرسیدم و بعد زایمان از هیکل افتادم با این سن 

محدود شدم خیلیییی

لطفا اگر تو تاپیکا شمارو ریپلای کردم یا از شما سوال پرسیدم جواب منو بدید وقتی مخاطبم شما نیستین و میاین با ریپلای تون جنجال به پا میکنید فاقد شعور هستین✌️📿😌
بهتر بذار بگذره 

حیفه این روز ها

دقیقا مثل الان که حسرت ۲۰ سالگیمو میخورم بعدها حتما حسرت امروزم میخورم

حس پختگی درسته خوردم زمین بدجور و هنوزم نتونستم پاشم ولی فهمیدم دردی ک منو نکشه قوی ترم میکنه و اوج ...

منم ولی هنوز قوی تر نشدم هنوز اون غمش بامنه

2738
تا اينجا كه خوب بوده حسرت چيزي تو دلم نمونده هم در دوران مجردي هم متاهلي 

خداروشکررر

دیگه میخوای چیکار کنی ..باز خوبه مامان شدی من ک با این سنم هنوز مادر نشدم چی بگم همه دوستام بچه دارند

خدا جون مرسی که بعد از کلی انتظار دلمون رو شاد کردی ..ان شاا روزی همه منتظرا  
دیگه میخوای چیکار کنی ..باز خوبه مامان شدی من ک با این سنم هنوز مادر نشدم چی بگم همه دوستام بچه دارن ...

ن بابا به اینم فکر کن که هنوز همسنای ما ازدواجم‌نکردن

ن بابا به اینم فکر کن که هنوز همسنای ما ازدواجم‌نکردن

بچه ت چند سالشه

ببخشید از تو تایپیکات خوندم نوشته بودی تنبلی داشتی و شوهرتم ضعیف بوده میشه بگی چی شد باردار شدی؟ دارو مصرف کردید

بچه ت چند سالشه ببخشید از تو تایپیکات خوندم نوشته بودی تنبلی داشتی و شوهرتم ضعیف بوده میشه بگی چی ش ...

اره تنبلی شدید داشتم هر دو تخمدان پلی کیستیک 

شوهرم شیش ماه دارو خورد اسپرماش بهتر شد..خودمم پیازدرمانی کردم با داروهای شیمیایی حامله نشدم پیازدرمانی تاثیر کرد و البته لطف خدا

بچه ت چند سالشه ببخشید از تو تایپیکات خوندم نوشته بودی تنبلی داشتی و شوهرتم ضعیف بوده میشه بگی چی ش ...

بعد از سه سال درمان و انتظار و هرماه گریه و بی بی منفی و نا امیدی.تا اینکه پیازدرمانی کردم

اول وزنم رو کم کردم

و حلوای بارداری خوردم

بادکش گرم رحم و تخمدان با لیوان تو خونه خودم انجام دادم

هر روز از اول پریودم تا ۱۸ روز یه ق غ سیاهدونه و عسل و دارچین خوردم

تخمدون و رحمم رو با روغنای گرم مثل سیاهدونه هر روز ماساژ میدادم

غذای فست فودی روغن شیرینی برنج رو گذاشتم کنار و یه تغذیه سالمی داشتم

درمورد پیازدرمانی سرچ کنین "سایت طب شیعه "روشش رو میاره.

حلوای بارداری هم سرچ کنین تو نی نی سایت تاپیکاش هست به حلوای میتی هم‌معروفه
با این روش ها من‌ نتیجه گرفتم

بعد از سه سال درمان و انتظار و هرماه گریه و بی بی منفی و نا امیدی.تا اینکه پیازدرمانی کردم اول وزنم ...

مرسی اخه میگن پیاز درمانی پرولاکتین رو بالا میبره بخاطر همین من ترسیدم امتحانش کنم...بعد شما سونو هم رفتی بعدش یا نه؟

2706