2733
2739
عنوان

ناراحتم دلمردم حوصله ندارم

80 بازدید | 7 پست

خیلی بدبخت وبدشانسم یروزخوش توزندگیم نداشتم ازهرچی یاهرکی خوشم میومدودوسش داشتم ازدستش دادم به ارزوهام هیچوقت به هیچکدومشون نرسبدم انگارخداهم منوازلیست بنده هاش خط زده من دیگه دعانمیکنم دیگه چیزی ازش نمیخوام   انقدغصه خوردم خداهم مارونمیخوادکاش نیشدبمیرم

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

چوت هدف نداری.چون همه چیزو تو وجودت یکی دیگه میبینی نه خودت.خدا هم خیلی دوستت داره که این شرایطو برات بوجود آورده میدونی چرا؟چون اگه خودتو نشناسی و از گوهر وجود خودت خبر نداشته باشی رفتارهایی میکنی که طرفت هم از خودت بریده میشه بعد کلا ااغون میشی.خودتو دریاب دوست من.

خدایا چنان کن سرانجام کار که تو خوشنود باشی و ما رستگار.میشه واسه زندگیم یه صلوات بفرستید💚

همه ادما سختی هایی دارن و غم هایی....گاهی غمم به استخونم میرسه جوری زجه میزنم که نمیدونم چطور خدا طاقت دیدنش رو داره....اما باید قوی باشیم،غم و گریه و.....هم روزی ما شده،این نیز بگذرد.بالاخره روزای خوبم میان ،هنوز توکلم به خداست،دعا میکنم همه مون شاد بشیم و امیدوار 

2738