2737
2734
عنوان

واقعا آدم میمونه .. دوستم ز زد غم خودم یادم‌ رفت

| مشاهده متن کامل بحث + 1442 بازدید | 78 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
خب اگه ایران نیستن تا حدودی قابل قبول فک کنم ‌ اونجا فرهنگشون با ما فرق داره

نه عزیزم اینجا هم هیچکس این کار رو نمیکنه تازه اینجا زنا بیشتر تیغ زن شدن 

اصطلاح گلد دیگر از اینجا میاد 

دوست بدبخت من ساده و احمقه

دوستت دیوانس ، کسی ک همچین پسری انتخاب میکنه توی عقد خونه باباش نمیمونه بنظرت فقط دیوانس؟

وقتی دویت بود انقدر بهش گفتیم نکن گوش نداد جالب اینجاس میگه عاشقشم نیستم

ایرانیا اونجا خیلی رومخن 

من اگه خارج بودم اصلا سمت ایرانیا نمیرفتم 

میرفتم بایه خارجی مزدوج میشدم بنظرم اونا بهترن

خاشاقچی تکرار غریبانه ی دردهایت چگونه گذشت وقتی سربنیستت کردند😢 بامن بگو از لحظه لحظه های ترورت 😥 کاش در این روزهای کرونایی بودی و میدیدی چگونه برما گذشت 
2738
میگه دایم بهش فحش میده تحقیرش میکنه  نمیخوام منع کنم خودم شرایط عالی ندارم با نامزدم ولی دیگه ...

ببخشید شما اهل کجایید.فضولی نباشه دوست داشتید جواب بدین 

کاربر سابقم(اعتراض به وضعیت کشور باعث شد کاربریمو معلق کنن)😁😁😁
نه عزیزم اینجا هم هیچکس این کار رو نمیکنه تازه اینجا زنا بیشتر تیغ زن شدن  اصطلاح گلد دیگر از ...

کجااهستین??

👌 و شیاطین در ملک سلیمان فتنه و فساد به راه انداختند و مردم را دعوت به یادگیری و استفاده از جادوی رسانه برای انتشار اکاذیب و تحریف حقایق کردند .اما خداوند در نهایت جادوی آنان را باطل کرد (سوره بقره ایه ۱۰۲ )...🥰‏دختری که افتخاری برای گفتن داشته باشه، نیازی نداره با نشون دادن بدن یا موی سرش خودشو قهرمان نشون بده . نمایش مغز ( توانمندیهای انسانی ) بسیار متمدنانه تر از نمایش مو و اندام (نماد جنسیت ) هست... #نزدیکِ_صبح ✌🇮🇷
امریکا 

شماهمون کاربر قدیمی هستین که نامزدتون ایران بود??قبل سارا یه کاربری دیگه داشتین

بالاخره باهم ازدواج کردین یانه???

👌 و شیاطین در ملک سلیمان فتنه و فساد به راه انداختند و مردم را دعوت به یادگیری و استفاده از جادوی رسانه برای انتشار اکاذیب و تحریف حقایق کردند .اما خداوند در نهایت جادوی آنان را باطل کرد (سوره بقره ایه ۱۰۲ )...🥰‏دختری که افتخاری برای گفتن داشته باشه، نیازی نداره با نشون دادن بدن یا موی سرش خودشو قهرمان نشون بده . نمایش مغز ( توانمندیهای انسانی ) بسیار متمدنانه تر از نمایش مو و اندام (نماد جنسیت ) هست... #نزدیکِ_صبح ✌🇮🇷
2706