2737
2739
عنوان

چرا از ما متتفرن

313 بازدید | 22 پست

بچه ها چرا اکثر خانواده های شوهر نه همشون البته.کلا از کارای عروس لجشون میگیره...واقعا برام سواله..مثلا من لباسهای شوهرمو چون کارش رسمیه و باید خیلی تیپ اداری و رسمی مرتب بزنه کت شلوار هروز میپوشه همیشه میدم خشکشویی ولی مثلا مادرشوهرم لجش میگیره.من اتو پرسم دارم ولی بازم مثل خشکشویی تمیز اتو نمیخوره...خب مگه چیه ماهیم ۵۰ تومنم بدیم به اتوی لباس..مثلا اگه این کارو  دخترش یا خواهرش یا دختر خواهرش بکنه لجش نمیگیره حتی باریکلا هم میگه.ولی چرا عروس انجام بده انگار جنایت کرده....یا من مثلا همیشه مرتبم و آرایش دارم و مژه هامم کاشته مادر شوهرم انقد بدبد نگاه میکنه انگار حقشو خوردم.ولی مثلا دخترش رفت ناخن کاشت اتقد تعریف کرد گفت وای چقدر قشنگ مباااارکه.حالا من اگه ناخن میکاشتم انگار قتل کرده بودم...چرا کارایی که عروس میکنه اینجوری آزارشون میده...؟؟

ما عروس نداریم برای همین درک نمیکنم چرا باید اینطوری باشه...

اونایکه خواهرشوهرن و عروس دارن بگن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تنگ نظری و حسادت 

براتم مهم نباشه

👌 و شیاطین در ملک سلیمان فتنه و فساد به راه انداختند و مردم را دعوت به یادگیری و استفاده از جادوی رسانه برای انتشار اکاذیب و تحریف حقایق کردند .اما خداوند در نهایت جادوی آنان را باطل کرد (سوره بقره ایه ۱۰۲ )...🥰‏دختری که افتخاری برای گفتن داشته باشه، نیازی نداره با نشون دادن بدن یا موی سرش خودشو قهرمان نشون بده . نمایش مغز ( توانمندیهای انسانی ) بسیار متمدنانه تر از نمایش مو و اندام (نماد جنسیت ) هست... #نزدیکِ_صبح ✌🇮🇷
2728

چون شما داری پولای پسرشو خرج میکنی خواهرشوهرات پولای پسر مردمو 😀 

اگر فکر کنم بحث کردن با یک کاربر به جایی نمی‌رسه جواب نمی‌دم. بنابراین این جواب ندادن رو کم آوردن درنظر نگیر دوست عزیز. تا زمانی که حرفات عاقلانه باشه به نظرم لایق گفتگو هستی. هرجا هم فکر کردی من دارم اشتباه حرف میزنم با دلایل منطقی من رو مجاب کن. من با کمال میل عذرخواهی می کنم. با کاربرای کم سنی که خودشون رو عقل کل میدونن که کلا بحث نمیکنم چون همین نشونه ی بی عقلی شونه.

فکر کنم چون برا ی مادر سخته بچه ای که یه عالمه سال زحمت کشیده بزرگش،کرده مخبتش یدفعه بره برا ی خانم دیگه

دختر فرق داره با محبت تره ولی پسر وظیفه داره محبت زیادی ب زنش بکنه

نمیدونم مادر شدی حرفامو درک کنی یا نه ولی سخته

مادر از مرگ نمیترسد...تنها نگرانی یک مادر این است که فرزندش را در دنیایی تنها بگذارد که هیچکس مانند او دوستش نخواهد داشت.

برعکس هم هست صبح یه تاپیک بودم مادرشوهر یه پارچه بهش داده بود قشنگ بود اما همه مسخره میکردن

اگه فکر میکنی از من بیشتر میفهمی حق با شماست لطفا با بحث نه اعصاب خودت رو بهم بریز نه من رو چون نه من متقاعد میشم نه شما با تشکر از کاربران فهبم
2738
چرا مادر شوهراتون باید در جریان همه چیز باشن مثلا خشکشویی؟

من بهش هیچی نمیگم...ولی مثلا مژه هامو میبینه آرایشمو میبینه لباس جدید میپوشم میبینه خودم نمیگم...خشکشوییم چند سری لبلسا تو ماشینمون بود دیده

دقیقا اصل مشکل عروس و مادرشوهر خواهر شوهر همینجاست 

ک پیش زمینمون از رابطه ی عروس با خونواده شوهر بده درسته تبدیل به جک شده ولی ناخودآگاه چون پیش زمینه ی بدی ازش داریم  همیشه از جنبه ی بدی بهش نگاه میکنیم 

خودمو مثال میزنم یبار خواهرم تو قالب شوخی ازمن یه انتقاد جدی کرد من اصلا ناراحت نشدم خواهر شوهرمم همون کارو کرد ینی با شوخی همون انتقادو کرد و من اون لحظه کلی ناراحت شدمو گارد گرفتم بعدا فک کردم چ فرقی داشت مگه جفتشون خواهر زنه خونه و مرد خونه بودن جفتشون از رو حس خواهرانه اینو گفتن ولی اون چون فقط اسم خواهرشوهر روش بود من بدم اومد

دقیقا شده حکایت یه فرد بدسابقه ک اگه تو ی جمعی دزدی بشه اول افکار همه سمت اون سابقه دارس چون سابقش خرابه

حالا سابقه ی مادرشوهر خواهرشوهر و عروس پیش هم خرابه چون جامعه اینشکلی بد نشونشون داده و این بدیرو بما آموزش داده

حسود خانم😂 خدایا بمن دختر نده ک میدونم آخر عروس این دیو دوسر میشه😂😂😂😂

فکرشم میکنم دختره عجوزه میخواد حاصل ی عمر زحمتمو با خودش ببره به خونش تشنه میشم

مادر از مرگ نمیترسد...تنها نگرانی یک مادر این است که فرزندش را در دنیایی تنها بگذارد که هیچکس مانند او دوستش نخواهد داشت.
2706