2733
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

قنداق مخصوصا تو روزای اول تولد تا یکی دوماهگی ب بچه شدیدا آرامش میده چون اختیار دست و پاشون رو ندارن و تو خواب یدفعه بیدار میشن ولی قنداق بشن هم اینکه حس تو شکم مادر بودن بهشون دست میده آروم میشن هم راحت میخوابن البته باید درست قنداق کرد مخصوصا پاهارو چون استخوناشون نرمه و حالت پذیر

🌟❤♥کاش میشد پشت دستهای خدا را بوسید🌟❤♥

ما کلا بچه ها رو قنداق میکنیم اولا بخاطر اینکه روزهای اول حتی تا یه ماه نگهش داشتنشون راحته و ضربه نمیبینن حتی تا وقتی گردنشون سفت بشه!! بعد چون بچه زیاد دست و پا میزنه خسته میشه و بدنش کوفته میشه اینجوری بدنش گرم میمونه . در کل اوایل تولد خیلی خوبه حتی روزها و ماه بعدش هم گاهی واقعا لازمه

خدایا هزار مرتبه شکرت   
2740

من قنداق نکردم و بچه هام به شدت شیطون و پرجنب و جوشن بعضیا بهم میگن‌ اگه میبستیش آروم تر میبود شاید به نظر مسخره بیاد ولی من تو رفتار بعضی بچه ها دقت کردم اونایی وه قنداق شده بودن هم سن و سالای پسرم تو فامیل خیلی آرومن

هر کی دوست داشت بگه براش آیه آلکرسی بخونم