2737
2734

ندارم😁

خدایا به اندازه ی مهربونی و بزرگیت شکررررررت که معجزه قشنگی که منتظرش بودیم رو بهمون دادی💜   💜یاجوادالائمه💜یافاطمه معصومه💜یاضامن آهو💜مرررررررسی واسه خواب قشنگ و ضمانت نامه و اشک شوق و ذوق از ته دلی که بهمون هدیه کردین   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

مثل بچه هاس موقع غذا خوردن ی وقتایی غذا میریزه رو لبااسش آی ک دوست دارم خفه اش کنم

منو اذیت نکنید اون خداست ک بخشنده ومهربونه من سلیطه و وحشی ام...                                                باردار نیستم تیکر تولد گل پسر مامانی😍
2738

عادت بده خانومم اینه که وقتی من سرکارم وای فای منو روشن میکنه و فیلم دانلود میکنه بسته منو تموم میکنه😁😄بعدش هم میگه من دست نزدم خودت تموم کردی یا میگه حتما هک کردنت

ببخش بخند فراموش کن ❤

خببببب جونم برات بگه که لوووس،غرغرو،بدقول،انتقام جو،اهل مهمونی دادن و مهمونی رفتن نیست بزوور باید ببرمش😒😒😒خلاصه که اتمام خوبیهاست ماشلله

همیشه دنبال یه عشق واقعی بودم یکی که رفیق باشه، یکی که برای درد دل کردن باهاش چرتکه نندازم ک نکنه بعدا تو سرم بزنه،یکی که خیاااالم راحت باشه زیباترین و بهترین دختر شهرم براش،یکی که تکیه گاه تنهایی ها و غصه هامه یکی که پایه خل بازی هامه ولی خب همیشه که آدم به خواسته هاش نمیرسه😊اصولا من به هیچ خواسته ای نمیرسم مگر خلافش ثابت بشه، دنیا یه عشق به من بدهکاره...
2706