2733
2734
عنوان

امروز رفتيم مهمونى

| مشاهده متن کامل بحث + 1085 بازدید | 89 پست

من داداشم با دخترم رفته بودن بیرون دخترم یه عروسک کوچولو خریده بود ده تومن... سریع پولشو دادم به داداشم چون گفت خودش رفت تو مغازه اینو برداشت فهمیدم داددش دلش نبوده... ادم نباید انقد بیعار باشه

دخترای قشنگم دوستتون دارم... هر چی آرزوی خوبه مال شماها🥰🥰 دوستان برای آرامش و سلامتی مادر عزیزم صلوات بفرستین. مادرم خیلی سختی کشیده💔💔 لیست افرادی که حلال نمیکنم: مامان بزرگ هام( هر دو) عمه هام و یک کمی پدربزرگام( اینا ۵۰ ۵۰ هست) 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وااای اسی دست رو دلم نذار. که خون. 

چرا مردا همچی میکنن. چرا بعضیها  شعورشون نمیرسه. که نباید از برادر ساده شون سو استفاده کنن.    مسعله فقط دو سخ کباب نیس. ولی اگه همیشه اینجور کارا تکرار شه. رو مخه.   

خیلی درد داره. ما که اول زندگیمونه با هزار جور قناعت میخواهیم کمی پس انداز کنیم. از کلی از خواسته هامون میگذریم که شوهرمون   پس انداز کنه فزطاش عقب نیافتن بعدا قوم الظالمین اینجوری کنن

چقد همه چیو الکی گنده میکنید خوب بچه ی خودت دلش کباب بخواد برا درت بر اش بخره چ اشکالی دار ه یا اینکه دا داشت بخو اد به خاطر ترس تو همراهیت کنه تو هم ماشین و خاموش میکردی قفل و میزدی منتظر میمودی چیزی نشده 

کاربر جدید نیستم از ۹۴ عضو سایتم اما چند باری ترکیدم خواهشا نگید عضویت مبارک چون خودم باید به خیلیا بگم با تچکر 👍👍🙃🙃😁😁
2728
مگه اونا هم با شما مهمونی نبودن ؟ چرا با شما ناهار نخورده بودن؟

خورده بودن گلم.بوى كبابم بهشون خورد هوس كردن!ولى يه تعارفم نزد فلانى نگه دار من پياده شم.از اول گفت ميخورى بگم دايى بخره!!!داييم كه گوش بفرمان!!!!

اینکه رفته داخل خونه رو نگاه کرده که اصلا کار درستی بوده در مورد کباب هم شما خودت بد کردی باید برا خودتونم میخریدی برا شام نگه میداشتی اگه شما خودت نخوری نصیب دیگران میشه این از منه ۲۰ سال تاهل به همه ی شما نصیحت

2738

کاری به کباب ندارم

ولی انتظار داشتی نره خونه رو چک کنه وقتی سایه دیده؟زنوبچه رو بفرسته تو؟اگه اتفاقی میفتاد واسشون چی؟

تو هم از داخل در ماشین رو قفل میکردی دو دقیقه تا بیاد!!!!

إينو يادم رفت بگم.وقتى مادر شوهرم پياده شد.شوهرم جلو خواهرش برگشته به من ميگه از ادكلن خوشت اومد؟گفت ...

عزیزم تو‌زندگی با شوهر این مدلی اصلا صرفه جویی نکن، تو هم هفته ای چند بار بگو کباب بخریم، واسه خودت خرج کن تا بفهمه زن و زندگی خرج داره و دیگه همه چیزو واسه اونا نخواد. هر چی تو بیشتر قانع باشی و صرفه جویی کنی بیشتر خرج اونا میشه

وااای اسی دست رو دلم نذار. که خون.  چرا مردا همچی میکنن. چرا بعضیها  شعورشون نمیرسه. که ن ...

دقیقا من الان عین خیالم نیست هر کار بکنه خداروشکر دستمون به دهن مون می رسه، ولی اوایل زندگی واقعا از همه چی میزدم کوتاه میومدم، بعد خیلی برام زور داشت ،همون پولی که با سختی جمع کردیم صرف افاده و ناز و کرشمه ی مادر شوهر خواهر شوهر بشه،در صورتی که خودشون وضع سون خوب بود 

عشق یعنی همه بدونن برای اون چه کردی ولی خودش ندونه‌
وااای اسی دست رو دلم نذار. که خون.  چرا مردا همچی میکنن. چرا بعضیها  شعورشون نمیرسه. که ن ...

شوهر منو بگو .

یکی از خواهرشوهرام برای عروسیم اومد راه دور بود .

شوهرش نیومد ازترس پول خرج کردن .

خواهرش پارچه خرید تا لباس مجلسی بدوزه اما پولشو نداد شوهر من رفت  پول پارچه رو  داد .هنوز اونم ندوخت .رفت یه لباس حاضری گرون خرید .پول برای عروسی هم نداد .

بعدش ما رفتیم خونشون  اونجا هم کلا کادو برای بچه هاش شوهرم خرید و حتی نهار رو شوهرم خرید .

بعدش برگشتیم هنوز شوهر بیشعور به شوهرم گفت ناراحت شدیم زیاد نموندید .

از اون طرف شوهرش و خواهرشوهرم با بچه هاش اومدن سه ماه خونه پدرشوهرم موندن حتی بچش مریض شد پول بیمارستانو شوهرم داد.

بقیه شو پایین میمویسم 

نمیخواد دیگه دعا کنید :(  حاجت روا نشدم :(
2706