2733
2734
عنوان

من ی اخلاق خیلی خیلی بد دارم

387 بازدید | 11 پست

وقتی شوهرم حالو حوصله نداره و حالا ب دلابلی بی حوصلستو حوصله حرف زدن نداره خیلی پاپیچش میشم خیلی ک منجر ب دعواهای بد میشه عقدم هستیمو از هم دور کلافم دیگ نمیدونم چبکارکنم عادتمو ترک بدم بااینک اخلاقاشو مبشناسمو کلا ادمیم هس ک زود قهر میکنه ولی زود اروم میشه اگ پاپیچش نشم ولی هرکار میکنم دست نمیکشم ازین اخلاقم😭

منم اینجوریم البته من هشت ساله ازدواج کردم هنوز درست نشدم

خیلی دارم دق میکنم  دبگ خیلی بااینک قلقشو میدونم ولی اینقد ب این مرد گیر میدم ک  یگ فوشه خودش میده

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

کلا مرد جماعت وقتی حالش بده نمیخاد کسی باش حرف بزنع چ برسه پاپیچ شه 

مشاوره میگفت اگه شوهرت خیلی عزیزه برات یه چایی بدون هیچ حرفی ببر بذار جلوش

اروم شه خودش میاد سمتت 

نکن دختر دیوونش میکنی اینجوری 

2728

وای من از این اخلاق متنفرم فقط یک بار یه چیزیو میپرسم و به شوهرمم یاد دادم یه بار بپرسه ادم از توضیح دادن کلافه میسه واقعا

🌚ایــن جا را خــراش بـده   ▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒             تا امـضامـو ببیـنیـے😐
خیلی دارم دق میکنم  دبگ خیلی بااینک قلقشو میدونم ولی اینقد ب این مرد گیر میدم ک  یگ فوشه خ ...

نمی‌دونم من همسرم عادت کرده  شما دقیقا چی کار میکنی من همش مسخره بازی در میارم ‌اذیتش می‌کنم تا بخندونمش واونم دعوا میکنه بیش‌تر 

...
2738
کلا مرد جماعت وقتی حالش بده نمیخاد کسی باش حرف بزنع چ برسه پاپیچ شه  مشاوره میگفت اگه شوهرت خی ...

دقیقا امشب همینو گف بهم خودمم دیگ ازین اخلاقم خسته شدم نمیونم چرا خل مبشم از بی توجهیو کم محلی وقتی میبینم حالش بده نمیزارم بخابه هی تندو تند پیام میدم چیز میگم هی ج نمیده تااخرش دیگ دعوا میشه

دقیقا امشب همینو گف بهم خودمم دیگ ازین اخلاقم خسته شدم نمیونم چرا خل مبشم از بی توجهیو کم محلی وقتی ...

اخه ما زنا برعکس اوناییم هی تو ناراحتی دوس داریم بهمون توجه شه 

حالا از رو دلسوزیو هر چی واسه خودت میپسندی واسه دیگرانم یپسند دست گل به اب میدیم  😂

اصن دست ادم نیست هی میخای بیینی دقیقا چی شده و ناراحت نباشه 

اخه ما زنا برعکس اوناییم هی تو ناراحتی دوس داریم بهمون توجه شه  حالا از رو دلسوزیو هر چی واسه ...

هی بدتر میکنی اونا هم بدتر بی محلی میکنن اخرشم کلی حرف بارت میکننو میخابن