2737
2739
عنوان

شوهرتون براتون تعیین تکلیف می‌کنه ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 817 بازدید | 52 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بستگی به سن و سال نحوه اشنایی و خیلی چیزای دیگه داره سوالم این که قبل ازدواج راجع به چی حرف میزنید ...

ما ک حرفی نزدیم در این مورد 

ولی تو عقد خیلی بداخلاق بود هی میگفت حق نداری بری بیرون زن باید آفتاب مهتاب ندیده باشه و...

همش قایمکی میرفتم بیرون و اونم مبفهمید 

کلا فهمید من لجبازم حالا حرفی نمیزنه خخخخخ

کلا از اول تا حالا من خونه بابام آزاد بودم همش بیرون بودم با دوستام 

الانم هر جا بخواد بره از من ادرس میگیره همه جا رو بلدم

😊
2731
من دوساله تنها حتا تا سوپری نرفتم.

آرومی؟ من بعد سه چهار سال این مدلی زندگی کردن چند ماهه دارم کم کم عصیان میکنم..... 

یه جایی خوندم که می‌گفت : هیچ وقت یک مادر رو سرزنش نکنید، چون خودش خیلی بهتر از شما این کارو بلده... هر روز یک احساس سنگینی و غم داره که مدام تکرار میکنه :کاش بیشتر بودم، کاش بهتر بودم و کاش مهربون تر بودم.      همیشه آخرش خوبه،اگه بد بود بدون  آخرش نیست      وقتی که تو رفتی و لبت نیست،به قرآن                       لنگ است بساطِ قم و این صنعتِ سوهان                    از روی لب توست که در حاشیه قم/هی شعبه زده حاج حسین و پسرانش 😍😍😍🤪🤪                             چشم هایت عقیق اصل یمن /گونه هاقاچ سیب لبنانی /تو بخندی شکسته خواهد شد /قیمت پسته های کرمانی 
الان خیلی بهتر شده اوایل خیلی گیر بود البته مهربونه ولی منم خیلی با دلش راه اومدم که الان بهتر شده

منم باهاش راه میام ولی متاسفانه روز به روز بدتر میشه 

آرومی؟ من بعد سه چهار سال این مدلی زندگی کردن چند ماهه دارم کم کم عصیان میکنم..... 

ن بابا هرشب دعوامونه دیروز بردم بیرون با اشک چشم اوردم.میگه تو خیابون مستقیم جلوتو نگا کن نگاه اطرافت نکن🙄

پدر،بی تکرارم!جاودانه بمان برایم😍😘
ما ک حرفی نزدیم در این مورد  ولی تو عقد خیلی بداخلاق بود هی میگفت حق نداری بری بیرون زن باید آ ...

پس شانسی شانسی خدا به زندگیتون رحم کرده

وگرنه از موضوع خیلی مهمی غافل شدید😄

ما انسان بودیم، تا زمانی که، نژاد ارتباطمان را از هم گسست،مذهب جدایمان کرد،سیاست تقسیممان کرد،و ثروت طبقه‌بندیمان کرد.شاید روزی دوباره انسان شویم.          پ.ن: تو جوش عاقبت ما مزن که در صف محشر/ کسی سوال اگر کرد می دهیم جوابی!
2738
بستگی به سن و سال نحوه اشنایی و خیلی چیزای دیگه داره سوالم این که قبل ازدواج راجع به چی حرف میزنید ...

خب سن کم ازدواج کردم و متاسفانه عقل الان و نداشتم که. راجع به این مسایل واضح حرف بزنم 

ن بابا هرشب دعوامونه دیروز بردم بیرون با اشک چشم اوردم.میگه تو خیابون مستقیم جلوتو نگا کن نگاه اطراف ...

خخخ بمنم میگه چشمات درد نگیرن... از بس نگا میکنی 

کما اینکه این مشکل خودشه اینقد نگا میکنه سایز طرفم درمیاره با اون همه ریش و انگشتر شرف الشمس من ک کلا همیشه پرتم از ماجرا رو میگه چشم جرون 😂😂😂بمیرم برات میفهمم چی میگی.... هرکی هر مشکلی داره تو وجودش تو بقیه اونو پر رنگ تر میبینه 

یه جایی خوندم که می‌گفت : هیچ وقت یک مادر رو سرزنش نکنید، چون خودش خیلی بهتر از شما این کارو بلده... هر روز یک احساس سنگینی و غم داره که مدام تکرار میکنه :کاش بیشتر بودم، کاش بهتر بودم و کاش مهربون تر بودم.      همیشه آخرش خوبه،اگه بد بود بدون  آخرش نیست      وقتی که تو رفتی و لبت نیست،به قرآن                       لنگ است بساطِ قم و این صنعتِ سوهان                    از روی لب توست که در حاشیه قم/هی شعبه زده حاج حسین و پسرانش 😍😍😍🤪🤪                             چشم هایت عقیق اصل یمن /گونه هاقاچ سیب لبنانی /تو بخندی شکسته خواهد شد /قیمت پسته های کرمانی 
پس شانسی شانسی خدا به زندگیتون رحم کرده وگرنه از موضوع خیلی مهمی غافل شدید😄

خخخخخ والا چند روز پیش رفتیم موها دخترمو کوتاه کنیم آرایشگر مرد بود 

وایسادم ب حرف زدن باهاش 

یکم اخم کرد و ناراحت شد و....

منتظر بودم بگه چرا حرف زدی بگم تو چرا با همکارا زنت انقدر شوخی میکنی و چت میکنی؟

😊
2706