2410
2553

شوهرم مثل یه بچه ۵ ساله باهام رفتار می‌کنه ،همه جا باید ازش اجازه بگیرم اگر بزاره برم ،دیگه خسته شدم از این وضع ،اصلا اصلا حس استقلال ندارم،خیلی جدیدا اذیت میشم اگرم گوش ندم به حرفش دعوامون میشه ،چکار کنم به نظرتون که مستقل بتونم تصمیم بگیرم؟و اینکه شوهرای شمام همینطورن؟؟؟به تیپ و قیافه و کجا برم کی بیاد به همه چی گیر میده 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456

تازه ازدواج کردی؟

گیرم که در باورتان به خاک نشسته ام و ساقه های جوانم از ضربه های تبرهایتان زخم دار است با ریشه چه می کنید؟گیرم که بر سر این باغ بنشسته در کمین پرنده اید پرواز را علامت ممنوع می زنید با جوجه های نشسته در آشیان چه می کنید؟گیرم که می کشید گیرم که می برید گیرم که می زنید با رویش ناگزیر جوانه ها چه می کنید؟ 
2714

خخخ آره شوهر من ارباب منه دوتا تاپیک آخرم نوشتم. دنبال یه راه طلاقم ک ابرو ریزی. و درگیریش کم باشه. منکه بعد چهار پنج سال نتونسم درستش کنم تو میتونی بسم الله 

یه جایی خوندم که می‌گفت : هیچ وقت یک مادر رو سرزنش نکنید، چون خودش خیلی بهتر از شما این کارو بلده... هر روز یک احساس سنگینی و غم داره که مدام تکرار میکنه :کاش بیشتر بودم، کاش بهتر بودم و کاش مهربون تر بودم.      همیشه آخرش خوبه،اگه بد بود بدون  آخرش نیست      وقتی که تو رفتی و لبت نیست،به قرآن                       لنگ است بساطِ قم و این صنعتِ سوهان                    از روی لب توست که در حاشیه قم/هی شعبه زده حاج حسین و پسرانش 😍😍😍🤪🤪                             چشم هایت عقیق اصل یمن /گونه هاقاچ سیب لبنانی /تو بخندی شکسته خواهد شد /قیمت پسته های کرمانی 

اتفاقا توی 16 روز نارنجی هستیم

میخواستم تاپیکش رو بزنم اما از درک یه عده خارجه باز باعث بحث و جدل میشه و میترکه

خشونت علیه زنان همیشه فیزیکی نیست.... همین مورد هم مصداق بارز خشونته

خدایا میشه سال 2020 حذف کنی دوباره نصب کنی؟ این ویروس داره😓😓😓. 
2706