2733
2739

مثلا یکی هست همش میگه  به این رفتم به اون رفتم ، چشام شبیه فلانیه ، دختر عموم چقد شبیه منه دماغموو ببین ، من اگه برم باشگاه خوش استایل میشم ، موهامو رنگ کنم خشکل میشم ، من همیشه فوضولمو شیطونم ، یکی فلان کنه فلان میشم ، من اینجوریم اونجوریم

بخدا همینارو میگه‌ و تکرار میکنه😂😂😂😂

دیگه بیش از حده تعریفاش از خودش،  خیلییی رو اعصابه

شاید موضوع خیلی چرتی باشه از نظرتون 

کسی اینجوری هست اطرافتون

دختری در من ساز امیدواری میزند🧚‍♀️

آره عمه های شوهرم، لامصبا همش از دستپخت افتضاحشون تعريف ميكنن😂 مادر شوهرمم از ثروت خانمان سوز باباش😂

امیدوارم انقدر موفق بشم که بتونم حتی به اونایی که بهم گفتن نمیتونی کمک کنم... اونایی که مسخره کردن و گفتن دلت خوشه... من دارم به هدفم نزدیک و نزدیک تر میشم💪🏽

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

اينا حالت هيچى 

صد سال پيشم يه نفر تعريفش رو كرده مياد باز به ما تعريف ميكنه با اينكه هزار بار گفته

از دستش ميخوام دق كنم

این امضا پراز عششششققق و حالِ خووووب،امیییید وانرژی مثبته،،امیدوارم بادیدنش حالِ دلت خووووب بشه......لبخند بزن و دنیارو قشنگتر کن  بالبخندت میم مشکلات ازبین میره و شکلات میمونه همونقدر شیرین ولذت بخش🍬🍫راستی هرروز به خدا وتموم عزیزانت بگو که چقدرعاشقشونی  بزرگترین ازمون زندگی ماوقتیه که بتونیم باتموم ناملایمت زندگی بازهم بگیم خدایاشکرت،قوی باش واز این ازمون سربلندبیرون بیا💪💪 خدا داره نگات میکنه بهش لبخندبزززززن
2738

مم بهترین کاربر سایتم

من همرو عاشق خودم میکنم

من کلب خواستگار دکتر خلبان دارم ولی در حدم نیستن

من کاخ سفید میزیم😒😒😒😒😒😒😒😒🤣

حالا گیریم که غصه هم خوردی..گیریییم که گریه هم کردی..گیریم افسرده و داغونم شدی..مشکلت حل شد؟زندگیت روال شد؟          ..اگه امضامو باز کردی بخونی،این یه نشونه‌ست برای تو دوستِ من   بهت قول میدم بالاخره جایِ سختیای زندگیت،شادی و دلِ خوش بهت رو میکنه   یادت نره ما خدارو داریم 🥰 خدا هیچوقت دیر نمیکنه 🤍 رفیق اگه با امضام حالت یکمم بهتر شد برام یه صلوات بفرس یا دعا کن آرامش بهم رو کنه    اگه خواستی بگو تا منم دعا کنم دمتم گرم   

یه سری چون اعتمادبه نفس ندارن فکر میکنن آدم بی نقصی به نظر نمیان برای همین دوست دارن بی نقصیشونو اعلام کنن

اما در کل فرهنگ ما تعریف از خود رو بشدت محکوم میکنه دلش میخواد همه بگن ما بدبختیم زشتیم ما چندان هم خوشگل نیستیم چه میدونم فروتنی و تواضع و این حرفارو میپسنده

خدایا میشه سال 2020 حذف کنی دوباره نصب کنی؟ این ویروس داره😓😓😓. 

اره ولی من بدم ازشون نمیاد از آدم های فتنه زندگی بهم زن خیلییییی بیشتر بدم میاد، البته یکیش هم هست هم فتنه هست هم تعریف از خود میکنه همکار هست حالم ازش بهم میخوره 

فقط 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دختر عزیزم زود خوب شو دل مامان طاقت نداره   میشه برای خوب شدن دخترم و سلامتی نینیم صلوات بفرستین 

بنام خدا جاری هااااام حالا هیچی هم بلدنیستناااا🤣🤣

ادما میتوانند هرجور که دوست دارند زندگی کنند بشرط اینکه باعث اسیب ب زندگی بقیه نشه..کاش بشه بریم ی جایی که بخاطر دیگران راه رسم زندگیم عوض نکنیم .. ...ب امید  روزی این سرزمین جای بهتری شود برای زندگی

اره دارم مدامم عکس خودشو جاهایی ک میره چیزایی که میخره یا میخوره رو میفرسته همه ی عکسای قیافشم توی یه حالته از یه زاویه فقط لباساش و پس زمینش عوض میشه😫

خدایا پسرمو حفظ کن زیر سایه خودت.   پسرررررررم؟؟؟؟؟؟     دردت به سرممممم😍😍😍
2706