2737
2734

ی خاستگار دارم ک امروز باهم صحبت کردیم اما بابام میگه ن چون چشمش انحراف داشته  ولی من هرچی نگاه کردم متوجه نشدم کدوم چشمشه ولی بابام میگه ن لوچه مشخصه و مخالفه ولی من  اصلا متوجه لوچیش نشدم  هرچی نگاه کردم نفهمیدم کدوم چشمشه و اینکه من خیلی دوستش داشتم خیلی ناز بود حالا پسر خالمم  خبر  اورده ک منو دوست داره ته ته دلمم باز پسر خالمو دوست دارم  میترسم با پسر خالم ازدواج کنم پشیمون بشم میترسم بااین ازرواج کنم باز پشیمون بشم چون ب جفتشون حس دارم اخه مکه داریم مگه میشه 

خدای احساس که میگن تویی😂 

چتتتتتههههه

یه معلم دینی تو دبیرستان داشتیم ، میگفت اگه یه مرد تو خیابون صداتون کرد ، نگین بله ! بگین  هان .  شاید همون لحظه داشته صیغه میخونده!                                                        اون اولین درس زندگیم بود ..😂🤭

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خوش بحالت که به جفتشون حس داری 

اونم به کسایی که خواهانتن

لطفا اگر نظر من مخالف عقیده شماست بهم حمله نکنین. ریپلای نکنید.من فقط عقیده شخصی خودم رو مطرح کردم. جای هیچ دعوایی نیست. حوصله بحث باشما و تحمل بد لحنی یه عده تون رو اصلا ندارم. دوستتون دارم اما احترام براتون قائلم پس احترام قائل باشید. یادتون باشه شما با کلامتون فقط دارین سطح فرهنگ و ادب و شعور و تربیت خانوادگی خودتون رو میرسونین. باتشکر از همگی. راستی لایک ممنوع   
2728

ننه قربون اشتهات عزیزم هرکی چشاش لوچه نباید ازدواج کنه تازه میگی اصلا معلومم نبود  با طرز فکر بابات 😒  

خداجووونم شکرت بخاطر معجزه زندگیم دختر نازم❤🧚🏻‍♀️🤲اللهم صل علی محمد وآل محمد و عجل فرجهم😍
2738
تو برگزیده خدایی

چرا؟ از چه جهت؟ 

من که خیلی الان دارم حسرتشو میخورم... خوشبحالش که حس داره و اوناهم خواهانشن

من به هیچ کس هیچ کس حس ندارم. به یه نفر دارم که اونم فعلا.... 

لطفا اگر نظر من مخالف عقیده شماست بهم حمله نکنین. ریپلای نکنید.من فقط عقیده شخصی خودم رو مطرح کردم. جای هیچ دعوایی نیست. حوصله بحث باشما و تحمل بد لحنی یه عده تون رو اصلا ندارم. دوستتون دارم اما احترام براتون قائلم پس احترام قائل باشید. یادتون باشه شما با کلامتون فقط دارین سطح فرهنگ و ادب و شعور و تربیت خانوادگی خودتون رو میرسونین. باتشکر از همگی. راستی لایک ممنوع   
وای جی خوشبحالت الانم من نمیدونم چیکار کنم

خب میشه لطف کنی یه خلاصه از شرایط جفتشون برامون بنویسی که لااقل درست راهنماییت کنیم

ننه قربون اشتهات عزیزم هرکی چشاش لوچه نباید ازدواج کنه تازه میگی اصلا معلومم نبود  با طرز ...

من کی گفتم هرکی چشماش لوچه نباید ازدواج کنه!گفتم بابام میگه من ولی من هرچی نگاه کردم نفهمیدم ک لوچه اصلا معلوم نیس 

چرا؟ از چه جهت؟  من که خیلی الان دارم حسرتشو میخورم... خوشبحالش که حس داره و اوناهم خواهانشن ...

بابا شوخی میکنم با اسی 😑😐

آنان که بودنت را قدر نمیدانند رفتنت را نامردی میخوانند
2706