2733
2734

شوهرمن دندان پزشکی هم میره نمیزنه ولی دندوناش همیشه سفید خرابم ۳.۴ سال یه باراونم کوچولو منو بگو از۱۱ سالگی هرسال دوتاشوپرکردم الان تودهنم بمب ترکیده

به لطف دوستان عزیزم ۴ دفعه ترکیدم اونم بدون مقدمه لطفا تاپیک های مورد دارنزنیدکه آدم جواب میده یهو میبینه صفحه اش کارنمیکنه

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

شوهر منم زیاد مسواک نمیزنه بعضی وقتا موقع بوسیدن و رابطه واقعا حالم بد میشه نمیدونم چطور بهش بفهمونم 

بهش میگم بخاطر سلامت دندونات باید هرشب مسواک بزنی دیگه باید خودش بفهمه اه

مهره ی مار روزگارمی عشق موندگارمی نفس....
2731

نه اینقدم دندوناش صفیدو خوبن وبو نمیده دهنش .ولی من هر شب با صبح میزنم اگه یه صب نزنم دندونم زردمیشه 

خدایا بخاطر همه چی هزاران بار شکرت شکرت شکرت الهم صل علی محمد و آل محمد 💗

به نظافتش اهمیت میده

من ندیدم دهنش بوی بد بده

همیشه هم مراقبش نیستم ببینم مسواک میزنه یا نه😂

بهترین دیالوگی که توی عمرم شنیدم:امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین...💔
کلسیم بدنت پایینه حتما

توازمایشم چیزی نبودارثی چون مادربزرگم ۱۵ سالگی دندون مصنوعی گذاشته

به لطف دوستان عزیزم ۴ دفعه ترکیدم اونم بدون مقدمه لطفا تاپیک های مورد دارنزنیدکه آدم جواب میده یهو میبینه صفحه اش کارنمیکنه