2733
2739
عنوان

شمام در حد چت با مردا حرف میزنید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2441 بازدید | 89 پست
اره منم حرف میزنم شوهرمم همینطور...فعلا مارو نخوردن خخخخ

هر دوتا تون خسته نباشید

خدایا من مواظب فرشته های زمینی ام هستم لطفا تو هم مواظب فرشته کوچولوی من تو بهشتت باش😔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

همبن کارا رو میکنی تا الان ۲ بار ترشیدی 😁

۰😂😂

به نام خدا😶من ازدست مردا فرار کردم اومدم‌سایت زنونه واسه چییی درخواست دوستی میدی مردحسابی؟🤢نکن حاجی نکننننن..شرمت باد💨✋✋✋میپرسین چرا ترشیده؟میگم که ی روز ازمامانم پرسیدم‌ننه واسم خواستگارنیومده گفت نهههه✌🤐داداشم داشت ردمیشد مث خرعر زد گفت هاااااارهااااارترشیده😶داشتم فحش میدادم بهش وهمزمان تونی نی سایت ثبتنام میکردم که از سوز وجودم یهو دیدم زدم ترشیده وتائیدشده😐حالا اگه یه ذره شعور داشته باشی کاربر عزیز ایتقدنمیپرسی و مسخره نمیکنی😏ترجیح میدم بترشم‌تا ازدواج کنم بیام اینجا بزنم توسرم😝😝

من در حد رعایت شئون حرف می‌زنم، از شوهرمم پنهان نمی‌کنم، من اصلاً تو مهمونیا هم بیشتر پسراشون همسن و سالم هستن، باهاشون هم کلام میشم

حال من، حال اون آدم زخمیه      که خودش دیده زخمش چقد کاریه، اما جایی نمیره      خوش نشسته بمیره...
2728
همبن کارا رو میکنی تا الان ۲ بار ترشیدی 😁

ولی اگه دم دستت پسرخوبی داری معرفی کن

ی کم زندگیم رنگ وبو بگیره😂

به نام خدا😶من ازدست مردا فرار کردم اومدم‌سایت زنونه واسه چییی درخواست دوستی میدی مردحسابی؟🤢نکن حاجی نکننننن..شرمت باد💨✋✋✋میپرسین چرا ترشیده؟میگم که ی روز ازمامانم پرسیدم‌ننه واسم خواستگارنیومده گفت نهههه✌🤐داداشم داشت ردمیشد مث خرعر زد گفت هاااااارهااااارترشیده😶داشتم فحش میدادم بهش وهمزمان تونی نی سایت ثبتنام میکردم که از سوز وجودم یهو دیدم زدم ترشیده وتائیدشده😐حالا اگه یه ذره شعور داشته باشی کاربر عزیز ایتقدنمیپرسی و مسخره نمیکنی😏ترجیح میدم بترشم‌تا ازدواج کنم بیام اینجا بزنم توسرم😝😝
2740
چت روم مگه هست الان  اون ماله زمان ناصرالدین شاه بود

آره هست هنو 😂😂😂 وقتی من بچه بودم تعریف میکردن دلم میخواست بزرگ شدم ببینم چجوریه دیدم نه تنها تحفه ای نیست بلکه...

تا رسما طلاق نگیره نباید وارد یه رابطه دیگه بشه 

جدا هستند دیگ 

بعدشم الان معلوم نیست شوهرش چیکار میکنه 

بعد‌گ میگ در حد حرف،،، دوست پسر نداره ک 

آنچه میدانم،آنچه را که میخواهم،نابود میکند