2733
2734
عنوان

شمام در حد چت با مردا حرف میزنید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2441 بازدید | 89 پست
من جدایی نخواستم اون با خیانتاش خواست ن بابا اخه حرف با متاهل؟ هیچوقت ی چیز عجیبه مرد متاهلو چ ب ...

آفرین

منم یه بار قهر رفتم دو ماه ولی طلاق نمیخواستم

هرکی می‌اومد و می‌افتاد دنبالم میگفتم شوهر دارم و اصلا محل نمی‌دادم ولی شاید منم اگ در حین جدایی بودم برای پرت ‌‌دن حواََسم و پیدا کردن یه همزبون حتی اگ با چت با کسی حرف میزدم مخصوصا جنس مخالف

آنچه میدانم،آنچه را که میخواهم،نابود میکند

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ن مث اینکه اگه مردا عکس خودشون بزارن هم تاپیک هم کاربری میترکه😂😂😂بدبخت نمیدونست😂

عههه قانون جدیده؟

حال من، حال اون آدم زخمیه      که خودش دیده زخمش چقد کاریه، اما جایی نمیره      خوش نشسته بمیره...
2728
عزیزم تو هم بخوای اینکارو کنی که فرقی با شوهرت نداری...

باورت میشه خط مخفی مجردیمو داشتم

البته من دوس پسر ندارم

بعد س تا خط مخفیشو گرفتم اون دوس دختر داشت اونم لیلی و مجنون

برا همین زندگیشو خراب کرد

عههه قانون جدیده؟

نمیدونم

نی نی یار گفت شخصا😁

به نام خدا😶من ازدست مردا فرار کردم اومدم‌سایت زنونه واسه چییی درخواست دوستی میدی مردحسابی؟🤢نکن حاجی نکننننن..شرمت باد💨✋✋✋میپرسین چرا ترشیده؟میگم که ی روز ازمامانم پرسیدم‌ننه واسم خواستگارنیومده گفت نهههه✌🤐داداشم داشت ردمیشد مث خرعر زد گفت هاااااارهااااارترشیده😶داشتم فحش میدادم بهش وهمزمان تونی نی سایت ثبتنام میکردم که از سوز وجودم یهو دیدم زدم ترشیده وتائیدشده😐حالا اگه یه ذره شعور داشته باشی کاربر عزیز ایتقدنمیپرسی و مسخره نمیکنی😏ترجیح میدم بترشم‌تا ازدواج کنم بیام اینجا بزنم توسرم😝😝
عههه قانون جدیده؟

لابد میترسن دستامونو باچاقو پاره پوره کنیم😂

به نام خدا😶من ازدست مردا فرار کردم اومدم‌سایت زنونه واسه چییی درخواست دوستی میدی مردحسابی؟🤢نکن حاجی نکننننن..شرمت باد💨✋✋✋میپرسین چرا ترشیده؟میگم که ی روز ازمامانم پرسیدم‌ننه واسم خواستگارنیومده گفت نهههه✌🤐داداشم داشت ردمیشد مث خرعر زد گفت هاااااارهااااارترشیده😶داشتم فحش میدادم بهش وهمزمان تونی نی سایت ثبتنام میکردم که از سوز وجودم یهو دیدم زدم ترشیده وتائیدشده😐حالا اگه یه ذره شعور داشته باشی کاربر عزیز ایتقدنمیپرسی و مسخره نمیکنی😏ترجیح میدم بترشم‌تا ازدواج کنم بیام اینجا بزنم توسرم😝😝
2738
لابد میترسن دستامونو باچاقو پاره پوره کنیم😂

قطعاً دلیلش همینه 🤣🤣🤣 می‌ترسن دخترا منقلب شن 😁

حال من، حال اون آدم زخمیه      که خودش دیده زخمش چقد کاریه، اما جایی نمیره      خوش نشسته بمیره...
باورت میشه خط مخفی مجردیمو داشتم البته من دوس پسر ندارم بعد س تا خط مخفیشو گرفتم اون دوس دختر داشت ...

باشه عیبی ندارد اون آدم پستی بود ولی شما پست نباش برای زندگیت یه تصمیم عاقلانه بگیر بعد اگه اسم کسی تو شناسنامه ت نبود برو هرکار دلت میخواد بکن ولی هیچوقت بخاطر کثافت کاری شریک زندگیت تو هم برای انتقام کثافت کاری اونو تکرار نکن چون خودتم میشی لنگه همون‌...تو خوب باش با همین خوبیت از زندگیش برو بیرون بزار بعداً که سرش به سنگ خورد با خودش بگه چقدر خوب بود خودم آدم کثیفی بودم جواب بدی بدی نیست

خخخخ 

واقعا گفتم خنده نداشت...

کارما چه سوسول بازیه...؟!فقط اباالفضل بزنه کمرت به حق پنج تن...😑🤭                                                                                                        
درست نیست ...باید رسما و شرعا طلاق بگیره ک وارد یه رابطه دیگه بشه  حتما توی تصمیمش در مورد شوهر ...

ن ما از اوناش نیسیم دلمون بلرزه

فعلا شوهرمه بخاطر خیانت زده زیر زندگیش طلاق میخواد اونم بی دلیل نمیدونم میخواد بگ اقا قاضی چی

خیانت کرده حرفی نداره بهونه گیری میکنه

بر فرض ک چت کردی... آخرش ک چی؟!!

منک شوهرمو سر زنا گرفتن

اون دوس دختر داره لعنتی نمیدونم دلش پطور رفت چطور اجازه داد ب فکر و ذهنش ک باعث بشه زندگیشو بهم بریزه منک زنشم مسدودم کرد