2737
2739
عنوان

طلا برای هدیه زایمان

| مشاهده متن کامل بحث + 1305 بازدید | 92 پست
مگه معامله س😐 بچه ی همسایه که نبوده پاره ی تنه🤦‍♀️

نخیر معامله نیست... ولی آقایون تحمل یه روز از این نه ماهو ندارن... آیا نباید برای تشکر از سختیای زنشون یه چیز باارزشی بخرن؟ البته البته هر کس در حد وسع و توانش.. من شوهرم گفت الان در حد انگشتر دارم منم انگشتر خریدم ولی روز زایمان یه دستبند هم خودش خرید خب حتما پولشو داشته.... وگرنه مرض ندارم به مردی که میدونم نداره بگم طلا میخوام

دخترای قشنگم دوستتون دارم... هر چی آرزوی خوبه مال شماها🥰🥰 دوستان برای آرامش و سلامتی مادر عزیزم صلوات بفرستین. مادرم خیلی سختی کشیده💔💔 لیست افرادی که حلال نمیکنم: مامان بزرگ هام( هر دو) عمه هام و یک کمی پدربزرگام( اینا ۵۰ ۵۰ هست) 
الان یا بزارم قرعه کشیه چی میشه...

میتونی الان یه پلاک یا زنجیر مستعمل بگیری 

هم پولت به طلا تبدیل شده و ارزشش کم نمیشه هم اینکه  پول اجذت و...ندادی 

بعدا که پول قرعه کشی دراومد ،حتی وایستی کادوهایی هم برای بچه وردن همه رو بزاری رو هم یه جیز خوب بخری 

نی نی یار عزیز صفحه اصلی سایت کم با تبلیغات پر شده بود دیگه به اعلاناتمونم کامنت تبلیغاتی ارسال میشه؟! 🙏🙏🙏🙏خدایا مارا آن ده که آن به 🙏 🙏 🙏 🙏 🙏 🙏 السَّلامُ عَلَیْکَ یا اَباعَبْدِاللَّهِ وَ عَلَی الاَْرْواحِ الَّتی حَلَّتْ بِفِناَّئِکَ عَلَیْکَ مِنّی سَلامُ اللَّهِ [اَبَداً] ما بَقیتُ وَ بَقِیَ اللَّیْلُ وَ النَّهارُ وَ لاجَعَلَهُ اللَّهُ آخِرَ الْعَهْدِ مِنّی لِزِیارَتِکُمْ اَلسَّلامُ عَلَی الْحُسَیْنِ وَ عَلی عَلِیِّ بْنِ الْحُسَیْنِ وَ عَلی اَوْلادِ الْحُسَیْنِ وَ عَلی اَصْحابِ الْحُسَیْنِ

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

والله آخه حرصم میده.هنوزفرق ریدن وبچه به دنیاآوردنونمیدونه.اظهارفضل میکنه.

اصلا ادم خوشحاله....الان بگم برای جنسیت هم شیرینی گرفتیم و جشن کوچیک باز دعواس

او دنیا نزدیکه عامو.....قیامت نزدیکتر.....
2728
والله آخه حرصم میده.هنوزفرق ریدن وبچه به دنیاآوردنونمیدونه.اظهارفضل میکنه.

😂😂😂😂خيلي خنده دار حرص خوردي

بنظر من ك طلا خويدن خيلي خوبه ولي به قول شما واسه كسي كه وسعش ميرسه...

چه اشكالي داره مردي كه ميتونه واسه زنش طلا بخره به عنوان هديه اين كارو براش بكنه؟بخدا همينا باعث دلگرمي و محبت ميشه

ديش ديري ديرين ماشالله
من سر هر دو بچه م برام خرید .خب قطعا نداشت نمیخرید منم‌ناراحت نمیشدم.ولی بتونه بخره بهتره.هم ی لذتی ...

بله دقیقا... من خودم اهل چرت و پرت خریدن نیستم... ولی حداقل سالی یکی دو بار برا خودمو دخترم طلا میخرم... سرمایه زندگیمه ..

دخترای قشنگم دوستتون دارم... هر چی آرزوی خوبه مال شماها🥰🥰 دوستان برای آرامش و سلامتی مادر عزیزم صلوات بفرستین. مادرم خیلی سختی کشیده💔💔 لیست افرادی که حلال نمیکنم: مامان بزرگ هام( هر دو) عمه هام و یک کمی پدربزرگام( اینا ۵۰ ۵۰ هست) 
طلا بالاست من توقع ندارم ازش گناه داره گفتم هرموقع خودت صلاح دونستی بگیر با اینکه تو کاره طلاست

اگه داره بزار بگیره.ب خودت احترام بزار تا عادت کنه برات ارزش قائل باشه.حتی ی پلاک سبک

😂😂😂😂خيلي خنده دار حرص خوردي بنظر من ك طلا خويدن خيلي خوبه ولي به قول شما واسه كسي كه وسعش ميرسه ...

نه اینامیگن شوهره داشته باشه.شماهم بچه روبزا.بگیربغلت بیاخونه.توسرتم زدلال شو.مردی که داره بایدبخره.شوهره خوده من نخره میکشمش مگه کم برااین خونه پول آوردم که الان که زایمان میکنم یه کادونخره برام.چراازشومبولش آویزونش نمیکنم.

2738
بله دقیقا... من خودم اهل چرت و پرت خریدن نیستم... ولی حداقل سالی یکی دو بار برا خودمو دخترم طلا میخر ...

واي خوشبحالت چجوري سالي يكي دوبار طلا ميخري منم پول تو دست و بالم هست ولي همش لوازم ارايش و لباس ميخرم😞

ديش ديري ديرين ماشالله
چ کارای بیخودی یادگرفتین خانوما جدیدن.اخه هدیه زایمان چیه دیگه 😐

اينطور كامنتا رو ميبينم دلم براي هم جنس خودم ميسوزه ك اينقد خودشونو بي ارزش ميدونن 

چرا سيسموني بيخود نيست؟؟؟؟ي قلمشم كم بگيرن هزارتا حرف در ميارن؟

حالا زنشه دو تومن بده زياده؟

من نظرمو ميگم لطفا اگه مخالف هستيد ريپلاي نكنيد قرار نيست همه مثل هم فكر كنن

انشالله نی نیت سالم و سرامت به دنیا بیاد بغلت بگیریش؛ کادوت هم پیشاپیش مبارکت باشه.

اللّٰهم صلِّ عَلی محمدٍ وَ آلِ محمّد وَ عجّل فَرَجَهم⁦☘️⁩ اللّٰهم عجِّل لِوَلیکَ الفرج 💚 سلامتی و ظهور امام زمان (عج) صلوات 💚
نه اینامیگن شوهره داشته باشه.شماهم بچه روبزا.بگیربغلت بیاخونه.توسرتم زدلال شو.مردی که داره بایدبخره. ...

😂😂😂😂آفرين بر تو شير زن

منم واسه تولدم ك ماه ديگه ست دلم ميخواد كادو طلا بگيرم ولي زورم مياد الان طلا الكي گرونه😞

ديش ديري ديرين ماشالله
اگه داره بزار بگیره.ب خودت احترام بزار تا عادت کنه برات ارزش قائل باشه.حتی ی پلاک سبک

نداره که بگیره وامامون عقب افتادن اونا واجبترن...تواین بازار کارو کاسبیشون چندماه خوابیده بود چندماه تز زندگی عقب افتادیم

2706