2733
2734
عنوان

خواهشا کمک،بلوغ پسرم،

196 بازدید | 14 پست

سلام پسرم ده سالشع،دوبار دیدیم زیر پتو با التش بازی میکنه،بار اول باباش خیلی باهاش صحبت کرد دیگه ندیدیم چیزی ازش تا چن روز پیش ،بنظرتون چکار کنیم،😖مشاوره تلفني خوبه?کسی شماره داره?

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مشاوره حضوری...

جدی بگیر وگرنه واسش لذت بخش میشه بعد ی مدت تبدیل میشه به استمنا

https://abzarek.ir/service-p/msg/1516840👉🏻 بفرمایین اینم چالش دو طرفه حالا هرچی دلت بخواد میتونی بهم‌ بگی🤗
2731
وای منم همش استرس این چیزهارو دارم که اگه یه روز ببینم چه واکنشی باید داشته باشم😫😫

دفعه اول من خیلی گریه کردم،شوهرم میگفت طبیعیه ،حرص نخور بعدش دوست نداشتم بیاد بغلم😭😭😭

دفعه اول من خیلی گریه کردم،شوهرم میگفت طبیعیه ،حرص نخور بعدش دوست نداشتم بیاد بغلم😭😭😭

اتفاقا فکر کنم اگه محبت نکنی و بفهمه واسه اینکارشه که خیلی بد میشه بچه احساس بدی و گناه نسبت به خودش پیدا میکنه فکر کنم باید باهاش مهربون باشی،البته من علمشو ندارم اصلا فقط حسم میگه

2738

وااای چه سخته😢

ولی فکر کنم تو سن بلوغ طبیعیه 

من یادمه داداش خودم 10 سالش بود ومتوجه میشدم زیر پتو یه کارای میکنه الان که 22 سالشه مطمعیم بازم ادامه میده😟

مشاوره هی که مدرسع معرفی میکنه خوبه?

از هیچی بهتره باز

اگه نیاز باشه اونا مشاور معرفی میکنن بهت

https://abzarek.ir/service-p/msg/1516840👉🏻 بفرمایین اینم چالش دو طرفه حالا هرچی دلت بخواد میتونی بهم‌ بگی🤗
اتفاقا فکر کنم اگه محبت نکنی و بفهمه واسه اینکارشه که خیلی بد میشه بچه احساس بدی و گناه نسبت به خودش ...

اتفاقا اصلا بروش نمیارم ،،،خودم تو دلمه ،،وگرنه از لحاظ محبت کردن همونم ،فقط طرز لباس پوشيدن م فرق کرده 

اتفاقا اصلا بروش نمیارم ،،،خودم تو دلمه ،،وگرنه از لحاظ محبت کردن همونم ،فقط طرز لباس پوشيدن م فرق ک ...

خدایا چقدر سخت،پسرمنم ۸سال و ۸ماهشه اما از نظر جثه ماشاالله درشت تره و سنش رو بیشتر نشون میده ،میترسم زودتر به بلوغ برسه.

بچه ها خیلی زود دارن به بلوغ میرسن واقعا خیلی سخت شده زمانه ،من اصلا بلد نیستم چجوری باید باهاش رفتار کنم.

2706