2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من تقریبا تا چهار ماه هر روز آمپول پروژسترون زدم و بعد یک ماه و نیم شیاف

من الان هفته ۱۳ هستم . تاالان روزی دوتا شیاف میزاشتم الان دکترم گفته شبی یکیش کن تا ی هفته اگه مشکلی پیش نیومد ی شب درمیون و اگه بازم‌مشکلی پیش نیومد کامل قطعش کن.یعنی زود نیس خیلی استرس دارم

برا سلامتی ❤پسرم❤ی صلوات بفرستید😙
2731
خانمی میشه بگی مشکلتون چی بود ک ای وی اف کردین و با دفعه چندم باردارشدی؟

این همه رفتم دکتر هیچ تشخیصی ندادن. بار اول شد 

نگران نباش یکی از دوستام ای وی اف کرده و الان حامله هستش. دکتر شیاف و آمپول اون رو هم زود قطع کرد. الان تجویزاشون با دو سال پیش فرق کرده.کلا نگران نباش.

و خدایی که همین نزدیکی ست. خدای آرام، شنوا، دانا، مهربان و بخشنده ی من دوستت دارم.......
2738
نگران نباش یکی از دوستام ای وی اف کرده و الان حامله هستش. دکتر شیاف و آمپول اون رو هم زود قطع کرد. ا ...

مرسی عزیزم. نمیدونی تا چند ماه استفاده کرد

اسپرم شوهرتونم کاملا سالم بود ؟پریودیتون چی تنظیم بود؟چندسال اقدام بودین

بله عزیزم از همه نظر هم من هم شوهرم سالم بودیم پریودمم  دقیق . ۴سال اقدام

مرسی عزیزم. نمیدونی تا چند ماه استفاده کرد

دقیق یادم نیست. الان شش ماهه. فکر کنم دو یا سه ماه پیش قطع کرده. الان بهش آمپول پرولوتون ایرانی داده اون رو هم باید در شرایط خاص مثلا خدایی نکرده اتفاقی بی افته بزنه

و خدایی که همین نزدیکی ست. خدای آرام، شنوا، دانا، مهربان و بخشنده ی من دوستت دارم.......
بله عزیزم از همه نظر هم من هم شوهرم سالم بودیم پریودمم  دقیق . ۴سال اقدام

عزیزم شما کدوم استانی .....چقدر هزینتون شد؟چندتاتخمک داشتی و چندتا جنین؟؟؟؟؟شرمنده زیاد سوال میپرسم

من به همه ارزوهام زود زود میرسم بگو آمین 
2706