2733
2739

خواب دیدم 

با یکی ک خیلی بهم ظلم کرده تو حرم امام رضا دعوا میکردم...

تک تک کارا و حرفایی ک بهم زدن رو بهشون گفتم ....

آخرم گفتم تو هفت نسلتو ب امام رضا سپردم.......

چ خواب عجیبی اونم تو حررررررم....

بعد سه سال انتظار باردار شدم....اامارفتی پیش خدا پسرم .....من خیلی دوستت دارم عزیزم...کاش میشد ی لحظه اخر ببوسمت .....حسرت ب دلم موند ....💞

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
خواب پشم ریزونی بوده حقیقتا

🤣

همسرمهربونم💏چهل سال بعدجلوی آینه موهایم را شانه کنم..👵روسری آبی ام را بپوشم وآرام آرام بروم توی آشپزخانه..نگاهت کنم و بگویم :دیدی گفتم میان ..لبخند بزنی☺بگویی : چقدر قشنگ شدی😍یاد وقت هایی بیفتم که جوان بودم.👩ناراحت شوم که پیر شده ام 👵..زشت شده ام ..و تو باز بگویی با موهای سفید بیشتر دوستت دارم👵و من مثل بیست سالگی هایم ذوق کنم😍سر بزنم به قیمه ای که برای بچه هایمان پخته ام ..🍲بعد تو از نوه ی آخرمان بگویی.بگویی این فسقلی عجیب شبیه تو شده..من برایت چای بریزم.☕بچه هایمان بیایند.مدام بگویم :قند نخور آقا.چایی داغ نخور .. بذار سرد شه..تو لبخند بزنی☺من مثل چهل سال پیش شوم و جلوی بچه هایمان سرم را روی شانه ات بگذارم ..💑نوه هایمان را بغل کنیم .👶دخترهایمان سالاد درست کنند و غذا بیاورند ..پسرها سفره بیاورند و بشقاب بچینند..پسر اولمان بگوید :هیچی دستپخت تو نمی شه مامان..عروسمان خودش را برایش لوس کند و بگوید:پس دستپخت من چی ؟!پسرمان نازش را بکشد😍ما از حال خوششان ذوق کنیم ..زیر گوشت بگویم : مرد زندگی بودن را از خودت یاد گرفته.❤باز هم نگاه های مهربانت.👀و باز هم درد زانوهایم یادم برود ..بچه ها بروند خانه هایشان ..ومن از خوشحالی ده بار بمیرم که چهل سال است تو را دارم ..💏

جالبه طرف مات و مبهوت فقط نگاه میکرد و تایید میکرد ک بامن چ کرده...

بعد سه سال انتظار باردار شدم....اامارفتی پیش خدا پسرم .....من خیلی دوستت دارم عزیزم...کاش میشد ی لحظه اخر ببوسمت .....حسرت ب دلم موند ....💞
2738

امام رضابه دل شکستت نگاه کردن

ازخانه قدم به دنیای بیرون بگذارید درحالی که زنانگی هایتان پشت در جامانده است، تا انسانی در جمع حضور یافته باشد که اندیشه و گفتار و رفتار او مورد توجه و احترام قرار بگیرد نه جلوه‌های زیبای جسم و زنانگی‌ اش.(امام موسی صدر)

دیشب مامانم و به گریه انداختم شام نخورده خوابید خاب دیدم داریم تو دسته امام حسین با دو ستم میریم من سخت جلو میرفتم نگاه کردم پا هام بسته بود. دوستم سینه میزد من می گفتم خوشبحالش

😅

ازخانه قدم به دنیای بیرون بگذارید درحالی که زنانگی هایتان پشت در جامانده است، تا انسانی در جمع حضور یافته باشد که اندیشه و گفتار و رفتار او مورد توجه و احترام قرار بگیرد نه جلوه‌های زیبای جسم و زنانگی‌ اش.(امام موسی صدر)
عنوانتو که خوندم این اومد تو ذهنم دیشب مث هرشب جزیره اومد تو خوابم 😁

😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅دمت گرم

منم خواب دیدم پدرشوهرم داره میمیره. تو خواب جلو همه بهش گفتم حلالت نمیکنم. به آتیش جهنم بسوزی. 

در واقعیتم هیچ وقت حلالش نمیکنم

به ناخق دست روم بلند کرد

نفرینش کردم. 7ساله دست و پاش خشک شده. سالی چندبار عملش میکنن. آرزوی مرگ میکنه ولی بازم نمیخئاد بع روش بیاره که چوب چیو خورده

منم روز به روز جگرم خنکتر میشه

یا از اول دل به رویایی نبند،  یا بر این رویای ویران گریه کن
امام رضابه دل شکستت نگاه کردن

یعنی میشه؟....

2706