2737
2739

دو روز سرما خوردم و همزمان اولين پريود بعد زايمانم هم شد پسرم ٦ ماهش به هيچ وجه سينمو نميگيره تورودخدا دارم ميميرم همش كارم شده گريه حتي يبارم از پشت بچم زدم

بهش رانيتيدين هم ميدم ولي هيچ تاثيري نذاشت 

پشتِ تمام آرزوهاے تو خــدا ایستاده است كافيست بہ حڪمتش ایماڹ داشتہ باشي تاقسمتتسر راهـت قرار گیرداو را بخوانید تا شما را اجابت ڪند.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

برو شکر بریز تو اسیاب برقی بکوب بزن به سر سینت بزار دهنش فقط هم شیر خودت بده تا مجبور شه بخوره 

یه دختر قوی که زندگی بدجور باهام نساخت و سختیای زیادی روی دوشم گذاشت ولی خوب قوی بودم که همه بهم میگن چه خوب موندی ولی فقط خودم میدونم چه بهم گذشت تا گذشت😔
2731

سرماخوردی خودت هم حالت خوب نیست دوست عزیز باید آروم باشی و باحوصله کارتو بکنی. گرسنه بمونه مجبور میشه سینتو بگیره نگران نباش. با صبر و آرامش ساعت به ساعت سینتو بده حتما میخوره

خدایا حواست به من هست؟.... من که همه چیز رو بدست تو سپردم.
چند روزه نمی گیره؟؟؟

از ديروز تا الان

البته دو هفته پيشم يه روز اينطور شد براش دنتي كيد زدم به لثه هاش خورد امروز اونم زدم فايده نداشت

پشتِ تمام آرزوهاے تو خــدا ایستاده است كافيست بہ حڪمتش ایماڹ داشتہ باشي تاقسمتتسر راهـت قرار گیرداو را بخوانید تا شما را اجابت ڪند.
برو شکر بریز تو اسیاب برقی بکوب بزن به سر سینت بزار دهنش فقط هم شیر خودت بده تا مجبور شه بخوره 

قند زدم نخورد

2738

داروی خاصی که مصرف نکردی شیرت بد مزه شده باشه؟ حتما همون شکر اسیاب شده بزن به سر سینت هر چی بخوای بهش شیر بدی تا سینت رو بگیره

یه دختر قوی که زندگی بدجور باهام نساخت و سختیای زیادی روی دوشم گذاشت ولی خوب قوی بودم که همه بهم میگن چه خوب موندی ولی فقط خودم میدونم چه بهم گذشت تا گذشت😔
سرماخوردی خودت هم حالت خوب نیست دوست عزیز باید آروم باشی و باحوصله کارتو بکنی. گرسنه بمونه مجبور میش ...

هر جورشو امتحان كردم امروز ازصبح هيچي بهش ندادم ديگه دلم سوخت و سرشب براش سوپ درس كردم

دوستان کمی حوصله خوبه بخدا تو همه تاپیکای مرتبط می بینم خانمها میگن رفلاکسیه رانیتیدین بده فلان شربتو بده دریییغ یه نفر نمی گه آروم باش نفسهای عمیق بکش  موقعی که سینت دهنشه با روحیه بالا تلاش کن

خدایا حواست به من هست؟.... من که همه چیز رو بدست تو سپردم.
از ديروز تا الان البته دو هفته پيشم يه روز اينطور شد براش دنتي كيد زدم به لثه هاش خورد امروز اونم ز ...

بدنتو تمیز بشور یکمم مام بزن بوی خیلی خوبی بگیری خوشش بیاد از بوی تنت پودر بچه بزنی بهتره

احتمالم داره معده درد داشته باشه و رفلاکس داروشو‌عوض کن

خوشبختی یعنی دوتا پسر کوچولو‌ تو خونت داشته باشی ❤️
عزیزم تو خوابم نمی خوره؟! 

نه نميخوره

البته از ٣ ماهگي هم فقط تو خواب ميخوره دكترا گفتن بخاطر سنشه كه خيلي حواسش پرته واسه همين الان اونم نميخوره

بدنتو تمیز بشور یکمم مام بزن بوی خیلی خوبی بگیری خوشش بیاد از بوی تنت  احتمالم داره معده درد د ...

همينم امتحان كردم 

2706