2737
2739

اگه دوست دارین علتشو بگید

من سه ماهه بودم فتقم زده بود بیرون😩

خداجون واسه همه نعمت هات سپاس گزارم.                                                       

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

هفت سالم تازه شده بود لوزه عمل کردم چ حالی میداد همش بستنی میخوردم😂😂😂

همیشه دنبال یه عشق واقعی بودم یکی که رفیق باشه، یکی که برای درد دل کردن باهاش چرتکه نندازم ک نکنه بعدا تو سرم بزنه،یکی که خیاااالم راحت باشه زیباترین و بهترین دختر شهرم براش،یکی که تکیه گاه تنهایی ها و غصه هامه یکی که پایه خل بازی هامه ولی خب همیشه که آدم به خواسته هاش نمیرسه😊اصولا من به هیچ خواسته ای نمیرسم مگر خلافش ثابت بشه، دنیا یه عشق به من بدهکاره...

۵ ساله بودم

فاویسم داشتم کسی نمیدونست نشستم به باقلا خوردن

سه روز بیمارستان بودم پدرم خون داد بهم

https://abzarek.ir/service-p/msg/1516840👉🏻 بفرمایین اینم چالش دو طرفه حالا هرچی دلت بخواد میتونی بهم‌ بگی🤗

من دوسال پیش بود به خاطر شوک عصبی✌🙃

به هم دیگه احترام بزاریم🙏 و همیشه یادمون باشه قضاوت فقط مال استا کریمه اگر کسی قضاوت کردیم دور گردون اینقدر میچرخه تا مارو تو موقعیت اون شخص قرار بده❤🙏

چهار دستو پام میرفتم مامانم داشته برنج آبکش میکرده من پشت پرده اشپزخونه بودم مامانم متوجه نشده من اونجام یهو از دستش در رفته ریخته روم .خداروشکر یه ذره هم جاش نموند .

2706