2737
2734
عنوان

عکس بارداری و بعد از زایمان 😰

315 بازدید | 11 پست

بچه ها دارم کچل میشم واقعا ، چکار کنم ریزش موهام کم بشه 😩 تو بارداری موهام خوش حالت ‌و براق شده بود و اصلا نمیریخت اما الان 😓

تو یادت نیست ولی من خوب به یاد دارمبرای داشتنت  دلی  را به دریا زدمکه از آب می ترسید

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

من چکار کنم ک الان کچلم وای به حال اینکه زایمان کنم خیلی میترسم خدایا کمک

خدایا دامن همه ی منتظرارو سبز کن الهی آمین..اونایی هم تو دلی دارن صحیح و سالم بدنیا بیان 😍😍چقدر خوشحال بودم این امضارو گذاشتم،بچم قسمتم نبود،توروخدا دعام کنین دوباره مامان بشم ..قربون دستای کوچولوت ک پر کشیدی 
من تو دوران شیردهیم دکتر بهم قرص ویتامین ای و کلسیم و یه چیز دیگ داده بود یادم نیست دقیق بعد شیرده ...

آخه من فقط شیر خشک میدم

تو یادت نیست ولی من خوب به یاد دارمبرای داشتنت  دلی  را به دریا زدمکه از آب می ترسید
من چکار کنم ک الان کچلم وای به حال اینکه زایمان کنم خیلی میترسم خدایا کمک

وای نمیدونی 

با اینکه همیشه موهام بسته است اما خونه پر از مو میشه😓

2738
مبارکت باشه عزیزم ، خوش قدم باشه چند ماه دیگ خوب میشی.   اگر قرص آهن داده حتما مصرف کن .  ...

۳روزه دارم قرص اهنمو میخورم 😓اصلا از اولش نخوردم خیلی اشتباه کردم 😞☹️