2733
2739
عنوان

اونایی که بچشون شیر خشکیه

82 بازدید | 11 پست

چرا وبه چه دلیل ناراحت نیستین از این موضوع نی نی دوستون داره وابستس بهتون 😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔

روز های خوب تو راهن 😍😍

وا خوشحالم هستم اره بابا مسخره وابستگی رو در اورده دیگه پسر ملوس من

وقتی وجود خدا باورت بشه،خدا یه نقطه میزاره زیر باورت و یاورت میشه❤مربای سابقم کاش نی نی یار کاربری سابقمو برگردونه😐

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

نه اصلا ناراحت نیستم.تا ۵ماه فقط شیر حودمو دادم بعدش کفافشو نداد شیر خشکیش کردم

الانم شیر خودم هست ولی فقط شبا

وابستگی بچه بهم هرچی کمتر،زندگی برام راحت تر.خودتو درگیر این چیزا نکن.خودتو وقف بچه نکن.هرچیزی ب اندازش خوبه

الهام خانوومی هسدم😍قبلا تو سایت دوستای خیلی زیادی داشتم ک حالا که بعد ۳سال برگشتم اکثرا قطع دسترسی شدن🥺خوشحال میشم اگه تو تاپیکی منو دیدی و شناختی بهم بگی🥰💕

دخترمنم خوب وزن نگرفته دوماهشه میترتسم دکترشیرخشک تجویز کنه 

‏تو زندگیتون دنبال آدم‌های سیر باشین سیر از مهمونی، سیر از جنس مخالف، سیر از خوشی‌های موقت، سیر از پول آدم‌های گشنه فقط به روحتون آسیب میزنندختر و پسر هم نداره !👌😊    گریس : تو فک کردی من یه فاحشه ام!!تامی : همه ی ما فاحشه ایم گریس، فقط بخش های مختلفی از بدنمون رو میفروشیم،یکی فکرشو میفروشه یکی شعورشو یکی انسانیت ...
وا خوشحالم هستم اره بابا مسخره وابستگی رو در اورده دیگه پسر ملوس من

واقعا  آخه تو تاپکای قبلز من یسری ها میگفتن نه اصلا مامانشون رو نمیشناسن

روز های خوب تو راهن 😍😍
2738
واقعا  آخه تو تاپکای قبلز من یسری ها میگفتن نه اصلا مامانشون رو نمیشناسن

چه چیزا

پسر من که خیلی وابسته منه از همون اووول 

همه میگن خوب کردی شیرش ندادی این الان اینجوریه اون موقع همش میخواست از سینه ات اویزون باشه

اون بچه ای که مادرشو نشناسه اختلال مغزی داره

وقتی وجود خدا باورت بشه،خدا یه نقطه میزاره زیر باورت و یاورت میشه❤مربای سابقم کاش نی نی یار کاربری سابقمو برگردونه😐
چه چیزا پسر من که خیلی وابسته منه از همون اووول  همه میگن خوب کردی شیرش ندادی این الان اینجور ...

دارم افسردگی میگیرم سر این موضوع 

روز های خوب تو راهن 😍😍
دارم افسردگی میگیرم سر این موضوع 

بیخود عزیزم

خداروشکر یه منبع تغذیه داره بچه ات

من هرموقع‌بچمو‌میبرم دکتر تا میفهمن شیرخشک میخوره میگن خیالت راحت باشه همه چیش اوکیه همه چیم بهش میرسه