2737
2734

با لوبیا چیتی میشه قرمه سبزی پخت؟؟دستور یه سوپ خوشمزه با جو پرک میخوام و سبزی سوپ شامل چیا میشه

روز های خوب تو راهن 😍😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

سؤال 1 بله

سؤال 2 جو، هویج، پیاز، سیب زمیمن، رب، سبزی

سءال3، گشنیز جعفری

گر مرد رهی میان خون باید رفت، از پای فتاده سرنگون باید رفت، تو پای به راه درنه و هیچ مپرس، خود راه بگویدت که چون باید رفت 

بله میشه خوزستانی‌ها کلا با این میپزن قرمه رو سوپو بگم که یکم پیازو میتفتی زردچوبه و نمکو ادویه میزنی بعد ربو آب بعد سیب زمینی و قارچو هویجو ماکارونی سوپی یا همون رشته سوپی یا و میشل و جوپرک و مرغو اینا وایمیسی بپزه دوست داشتی جعفری بزن توش با شوید 

هیچ

اره. من شوهرم لوبیا قرمز دوس نداره همیشه با چیتی می پزم خیلی هم خوشمزه میشه. 

ساده ترین سوپ: مرغ و هویجو باهم تفت میدی ادویه اضافه می کنی(من زیره، فلفل سیاه، پودرسیر فراوون، فلفل قرمز و زردچوبه می زنم) میذاری بپزن، وقتی ک همه شون خیلی خیلی نرم شدن جو رو میریزی توش بعد از ی ربع بیست دقیقه جعفری خورد شده میریزی توش و ۵ دقیقه بعد ابلیمو بهش اضافه کن. من اب لیمو خارگی میریزم خیلی خوشمزه تر میشه. بعد سوپ اماده سرو هست. 

یه صلوات مهمونم می کنین؟
2706