2737
2739
عنوان

از همتون خواهش میکنم

594 بازدید | 29 پست

برام دعا کنید با هر عقیده ای که دارید.

واقعا حالم خوب نیست.

میخوام سرپا شم دوباره.

۱۷۶ جان                                                                           ۱۷۶ آرزو                                                                           ۱۷۶ استعداد پرپر شده
ان شاء الله بهترینا برات

مرسی عزیزم.💖

۱۷۶ جان                                                                           ۱۷۶ آرزو                                                                           ۱۷۶ استعداد پرپر شده

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

ایشالا بهترینا برات اتفاق بیفته زود سرپا بشی

من یک دخترم👧 نگاه 👀به صدا و بدن ظریفم نکن اگر بخواهم تمام هویت مردانه است🧔را به 🔥خواهم کشید...!     من یک دخترم 👧...  با احساسات دخترانه ....سختم نکنید...!   مهربانم.... سنگم نکنید!   ساده ام... پیچیده ام نکنید!عشق و اندیشه در جانم است....مسخره ام نکنید! دخترانه گی هایم نیاز به مردانگی هایت ندارند...برو    مردانگی هایت را با زنانگی های یکی دیگر ارضا کن...! کاش شعور یک عده برسه نر بودن 🧔 یک جنسیت است و مرد 🧔 بودن هویت ... زیادند دخترانی که نر نیستند و لی خیلی 🧔 هستن...
چیه چته

به پوچی رسیدم.

2738
خودتوبده دست خدا برو‌به گوشه ی دنج رو‌سجاده ت بشین با خدا به هرزبونی میخوای صحبت کن معجزش رو دید ...

حتما.

ولی شما هم دعا کنید برام.

شاید به حرف من گوش نده ولی حرف شما رو بشنوه.

سلام عزیزم

خیلی ناراحت شدم

حتما برات دعا میکنم🌷

مراقب خودت باش❤🌷

ای ایران ای مرز پر گهر                  ای خاکت سر چشمه ی هنر   دور از تو اندیشه ی بدان               پاینده مانی تو جاودان                                                                                                                               #پاینده_ایران👑💙👑                                   
تا میتونی صلوات بفرست آرامش میگیری منم برات میفرستم انشالله همون بشه ک میخوای

مرسی عزیزدلم.

سلام عزیزم خیلی ناراحت شدم حتما برات دعا میکنم🌷 مراقب خودت باش❤🌷

سلام عزیزم.

مرسی.🌹🌹🌹🌹

حاجتروا باشی🙏❤ لطف میکنی شمام دعام کنی؟؟؟

حتما عزیزم.

برات صلوات فرستادم.

انشالله خدا بهمون نگاه کنه.

2706