2733
2734

*555مربع#

صبام...⚖سوالِ حقوقی داشتین در خدمتم⚖می دانم اگر قضاوت نادرستی در مورد کسی بکنم، دنیا تمام تلاشش را می‌کند تا مرا در شرایط او قرار دهد تا به من ثابت کند در تاریکی، همه‌ی ما شبیه یکدیگریم...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

برنامه ایرانسل منو داری؟ اگر داری وقتی بسته رو انتخاب مکنی ازت میپرسه هدیه ب دوست ک انتخاب میکنی

وگرنه از برنامه اپ هم میتونی بخری براش

دوستم برای خونه دارشدنم یه صلوات میفرستی❤️   همراه چالش بهاری فیت شو وزن الان۷۹      👈هدف اول ۷۵     👈هدف دوم ۷۰   👈 هدف سوم ۶۵   👈هدف آخر ۵۵ 💪 
منطورم اینه که من واسه یکی دیگه نه واسه خودم 

*٧٨٠# مربع رو بگير يه قسمتى هست شماره رو ميپرسه شماره موردنظرت رو وارد كن

٢٠ آذر آزمايش cvs انجام دادم اگر كسى راهنمايى ميخواد ريپلاى كنه غلط املایی ببینم نمیتونم نگم لطفا ناراحت نشید با تشکر
2738
اس ام اسش میره واسه کسی که حساب بانکی مالشه؟؟

واسه اونى كه حساب بانكى مالشه فقط اس ام اس كسر از حساب ميره

يه اس ام اس اينترنت هم واسه طرف كه شماره اشو زدى ميره

٢٠ آذر آزمايش cvs انجام دادم اگر كسى راهنمايى ميخواد ريپلاى كنه غلط املایی ببینم نمیتونم نگم لطفا ناراحت نشید با تشکر
اس ام اسش میره واسه کسی که حساب بانکی مالشه؟؟

اها برا خودت نمیخای بسته بگیری میخوای واس کسی دیگ

شارژ براش بفرست با آپ یا هربرنامه ای ک داری بعد ک شارژ دریافت کنه خودش کد میزنه بسته میگیره

همسرجانم چون تُ دارم همہ دارم،دِگَرم هیچ نباید...

چند وقته میخای؟ یک ماهه هفتگی ساعتی سالانه کدوم

بگو تا برات بگم

دوستم برای خونه دارشدنم یه صلوات میفرستی❤️   همراه چالش بهاری فیت شو وزن الان۷۹      👈هدف اول ۷۵     👈هدف دوم ۷۰   👈 هدف سوم ۶۵   👈هدف آخر ۵۵ 💪