2733
2734
نه عزیزم اسم فروشندش امیره😁 اسم مغازه رو یادم نیست 

خب نشونی ازت میگرم بهم بده  مغازه های اطرافش چیه  

بغل اون گلسر فروشی ست بخدا من ۲۰ سال دارم میرم  مجتمع تجاری ولنجک  همچین چیزی ندیدم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مرسی  هر موقع تونستی برام عکسشو بزار اگه برات ممکنه  تو همین تاپیک ریپلایم کن ببینم  ...

چشم پاشم میزارم

صبام...⚖سوالِ حقوقی داشتین در خدمتم⚖می دانم اگر قضاوت نادرستی در مورد کسی بکنم، دنیا تمام تلاشش را می‌کند تا مرا در شرایط او قرار دهد تا به من ثابت کند در تاریکی، همه‌ی ما شبیه یکدیگریم...
2731
من فقط اون مانتو فروشیه که دم پله برقیه رو دیدم همیشه افه . از در که وارد میشی زیر پله برقی سمت &nbs ...

نهههه سمت چپِ این 

صبام...⚖سوالِ حقوقی داشتین در خدمتم⚖می دانم اگر قضاوت نادرستی در مورد کسی بکنم، دنیا تمام تلاشش را می‌کند تا مرا در شرایط او قرار دهد تا به من ثابت کند در تاریکی، همه‌ی ما شبیه یکدیگریم...
مطمئنی پالتو بوده .چون یه پالتو معمولی ۴۰۰ تومنه الان

این فروشگاهیکه من معرفی کردم و نمایندگی چند برندو دارن پالتوهاش 200 اینطوراست

تازه شلوار جین دارن تو حراجاشون 30 تومن و 50 تومن

منتظر معجزه خداوند هستم...😊
خب نشونی ازت میگرم بهم بده  مغازه های اطرافش چیه   بغل اون گلسر فروشی ست بخدا من ۲۰ سا ...

حتی تازگی هم مغازشو جابه جا کرده 

نه نه سمت چپ یه سری نیمکت هست رو به روی اون

2738
عزیزم میشه عکس پالتو رو بزاری. مبارکت باشه

پاشم میزارم برات

😂😂😂 اون نوتلا فروشی منظورته🤯🤯

نه باباااااا کجا میری تووووو 

مغازه قبلیش اون ور بود

2706