2737
2739
من اخرین بار که امروز بود رفتم پالتو گرفتم ۷۹ تومن  باید اشنا باشی با مغازه هاش من تقریبا هر ر ...

مطمئنی  ۷۹ تومن مرکز خرید ولنجک من خونمون  ولنجک والا  ۱۰ سال پیش مانتو میگرفتم ۱۵۰ کدوم مغازه بگو من فردا برم 

من اخرین بار که امروز بود رفتم پالتو گرفتم ۷۹ تومن  باید اشنا باشی با مغازه هاش من تقریبا هر ر ...

مرکز تجاری ولنجک منظورته ؟واقعا ۷۹ تومن ؟ بدوام بررررم

بین جمعی که نشستند قضاوت بکنند ؛ کاش میشد که کمی هم به خدا جا برسد...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

۷۹ تومن پالتو ؟ 

میشه بگید از کدوم مغازه خرید کردی چون تازه خریدی اسم مغازه رو بهم بگی منم چند روزه دیگه برم ببینم 

من امسال از میلاد نور یه مانتو پاییزه خریدم ۳۸۰ 

الان شما گفتی این قیمت من هنگ کردم 

مطمئنی  ۷۹ تومن مرکز خرید ولنجک من خونمون  ولنجک والا  ۱۰ سال پیش مانتو میگرفتم ۱۵۰ ک ...

طبقه اول وارد که میشی سمت چپ بعد پله برقیِ مغازش سره اون پیچش 

ماعم زعفرانیه هستیم بعدظهرا میرم معمولا رو شیشه هم نوشته که از پارسال اینطوری off گذاشته 

صبام...⚖سوالِ حقوقی داشتین در خدمتم⚖می دانم اگر قضاوت نادرستی در مورد کسی بکنم، دنیا تمام تلاشش را می‌کند تا مرا در شرایط او قرار دهد تا به من ثابت کند در تاریکی، همه‌ی ما شبیه یکدیگریم...
2728
مرکز تجاری ولنجک منظورته ؟واقعا ۷۹ تومن ؟ بدوام بررررم

ندوووووو همیشه اینطوری off داره 

صبام...⚖سوالِ حقوقی داشتین در خدمتم⚖می دانم اگر قضاوت نادرستی در مورد کسی بکنم، دنیا تمام تلاشش را می‌کند تا مرا در شرایط او قرار دهد تا به من ثابت کند در تاریکی، همه‌ی ما شبیه یکدیگریم...
2738
میشه عکس پالتوتون رو ببینم 

واقعا حال ندارم تکون بخورم ببین مدلاش زیاد جالب نیست 

بالای هزارتا مدل داره اما بزور بتونی قشنگ پیدا کنی 

معتبر هست ؟ میشه اطمینان کنیم ؟ 

بله

شما حضوری باید خرید کنید

مطمعن باش از دیدن جنس و قیمتاش شوکه میشی

چون خودشون نمایندگی هستن و جنساشون تو مناطق بالای شهر چند برابر گرونتره

منتظر معجزه خداوند هستم...😊
منظورت نمایندگی سابق زاراست

نه عزیزم اسم فروشندش امیره😁 اسم مغازه رو یادم نیست 

واقعا حال ندارم تکون بخورم ببین مدلاش زیاد جالب نیست  بالای هزارتا مدل داره اما بزور بتونی قشن ...

مرسی 

هر موقع تونستی برام عکسشو بزار اگه برات ممکنه 

تو همین تاپیک ریپلایم کن ببینم 

نتونستی هم اشکال نداره 

ندوووووو همیشه اینطوری off داره 

من فقط اون مانتو فروشیه که دم پله برقیه رو دیدم همیشه افه . از در که وارد میشی زیر پله برقی سمت  راست 

اونو میگی؟

بین جمعی که نشستند قضاوت بکنند ؛ کاش میشد که کمی هم به خدا جا برسد...
مطمئنی پالتو بوده .چون یه پالتو معمولی ۴۰۰ تومنه الان

گلم میگم همیشه off داره شماهم اگه وقت داری برو ببین حتما

2706