2733
2734
عنوان

الان لباس مجلسی پولک دار مده؟؟؟

3964 بازدید | 59 پست

یه عروسی باید برم 

فامیل خیلی نزدیک 

بعد لباس ها همه پولک دوزی 

خوشم نمیاد من اخه ولی همه حتی باکلاس های فامیل خودمونیا این جوری خریدن ....

من اخه ساده دوست دارم که 🙁🙁

کاربرای اقا درخواست دوستی ندید پیلیز😐یاسی ام 🎭اگه کسی بی ادبی نکنه بی احترامی نمیکنم ...  

منم تابستون یدونه پولک دار خریدم... مجبور شدم بخرم چون چیز خاصی نبود ولی همه میگفتن خیلی قشنگه

بس دعاها که خلاف است و هلاک... کز کرم می نشنود یزدان پاک... شکر ایزد کن دعا مردود شد.. ما زیان پنداشتیم ان سود شد.. مصلح است و مصلحت را داند او.. آن دعا را باز می گرداند او...لینک تاپیک چالش ناشناس جدید من

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
آره من دیروز عروسی بودم همه از دم پولکی پوشیده بودن

عه پولکی ریز یا درشت 

اینا که هر طرفش یه رنگه؟

خدایا شکرت . مامان جونم من و بابایی روز شماری میکنیم برا دیدنت .الهی دور پسر نازم بگردم .🥰🥰🥰🥰میشه برا سلامتی پسرگلم واینکه سالم بیاد بغلم یه دونه صلوات بفرستین🤩🤩🤩🤩💋💋💋💋ممنوووونم
آره من دیروز عروسی بودم همه از دم پولکی پوشیده بودن

بسم الله 

ینی پولکی بخرم ؟

الان همه فامیلام پولک پولک خریدن 

کاربرای اقا درخواست دوستی ندید پیلیز😐یاسی ام 🎭اگه کسی بی ادبی نکنه بی احترامی نمیکنم ...  
عه پولکی ریز یا درشت  اینا که هر طرفش یه رنگه؟

مال من ریزه... پولک ریز گرونتره و مده

بس دعاها که خلاف است و هلاک... کز کرم می نشنود یزدان پاک... شکر ایزد کن دعا مردود شد.. ما زیان پنداشتیم ان سود شد.. مصلح است و مصلحت را داند او.. آن دعا را باز می گرداند او...لینک تاپیک چالش ناشناس جدید من
2738
مگه لباس محلی هستن که پولک دارن؟

نه فک کنید لباس مجلسی چه آستین چ بدون آستین کلاااا پولک کار شده سرتاپا

اگه خواستی بگو از لباسم عکس بفرستم ببین

2706