2733
2734
عنوان

سقط قانونی و آمنیوسنتز

| مشاهده متن کامل بحث + 10108 بازدید | 31 پست

مال شما هم خوبه اصله نگران نباش فقط دکون باز کردند دکترای بی وجدان

اگر خدا بخواهد غیر ممکن، ممکن می شود.عزیزم که با چشم های قشنگت امضا من را می خوانی با قلب مهربونت برام دعا کن.
فرداش شفاهی دادند دو هفته بعد کتبی البته من استرس زیاد داشتم قبلش سل فری داده بودم گفته بودند خوبه ح ...

به منم گفتن میتونی سل فری بدی. ولی اگر جواب سل فری بد بود برای سقط باید امنیو بدی اونوقت دیگه دیر میشه. بخاطر همین یهو امنیوسنتز دادم. گفتن یک ماه طول میکشه جواب امنیوسنتز بیاد. اخه بچه روز به روز داره بزرگتر میشه تکوناش بیشتر میشه سقطش سخت تر میشه برا همین نگرانم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

به منم گفتن میتونی سل فری بدی. ولی اگر جواب سل فری بد بود برای سقط باید امنیو بدی اونوقت دیگه دیر می ...

99 درصد کسایی ک آزمایش شون مشکل داشته و گفتن سقط کنن. و اونا هم نکردن و بچشون سالم بدنیا اومده

2731

این دکترا هیچی بارشون نیست والا همش پول پول...برای توام هیچی نیست بخدا من دخترمم گفت قلبش مشکل داره برو امینو ...نرفتم ولی چ کشیدم خدا داند...الان صحیح وسالم ۷ماهشه انشالله بچه ی توام صحیح وسالم باشه

انشالاه ک سالمه به دلت بد راه نده بچت گناه داره اونم حس میکنه ناراحت میشه  اگ مشکلی داشته باشی ...

آره چرا نتونم سقط کنم؟ فقط امیدوارم قانونی بشه سقطش کرد. خیلی نامردیه بچه ای که مشکل داره رو سقط نکنن و بگن باید نگهش داری. همش به این فکر میکنم که یه عمر هم بچه عذاب میکشه هم من

منم از دکترم شنیدم که گفت سن بارداریتو کمتر میزنیم برای سقط. ولی الان توی نت خوندم میگن پزشک قانونی ...

نگران نباش بچت سالمه منم امینو شدم به درخواست خودم غربالگری ندادم اصلا مستقیم امینو چون غربالگری خطاش زیاده چه مثبتش چه منفیش. جواب شفاهی امینو هم زود بهت میدن نگران نباش مال منو سه روزه زنگ زدن و گفتن جواب کتبیش دیرتر اومد 

ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم! بگذار بگویند غیرمنطقی هستیم یا ضد اجتماعی هستیم، اما به این می‌ارزد که خودمان باشیم. تا زمانی که رفتار ما و تصمیم‌های ما به کسی آسیبی نمی‌زند، ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم. چقدر زندگی‌ها که با این توضیح خواستن‌ها و تلاش‌های بیهوده برای قانع کردن دیگران بر باد رفته‌اند 
2740
نگران نباش بچت سالمه منم امینو شدم به درخواست خودم غربالگری ندادم اصلا مستقیم امینو چون غربالگری خطا ...

ولی من الان بیست روزه که آمنیوسنتز دادم اما هیچ جواب شفاهی هم ندادن بهم

منم سلفری دادم خوب بود.حالا آمنیو هم دادم جوابش نیومده.ترا خدا دعام کنید

عزیزم  جواب  آمینو خوببود؟

سعی نکن متفاوت باشی، همیشه فقط سعی کن خوب باشی. این روزا خوب بودن به اندازه کافی متفاوت هست
منم سلفری دادم خوب بود.حالا آمنیو هم دادم جوابش نیومده.ترا خدا دعام کنید

مگه هزینه ش زیاد نیست؟ چطور هردو رو دادید؟ من فردا می خواستم آمینو بدم ک مامانم و همسرم گفتن نمی‌خواد. هزینه ش شش و پونصد بود.هزینه سلفری هم سه و ششصد.چطور هزینه جفتشو دادین؟؟!!!