2726
عنوان

سقط قانونی و آمنیوسنتز

10026 بازدید | 31 پست

سلام. من بیست هفته باردار هستم هنوز جواب آمنیوسنتزم نیومده. اگه جوابش مشکل داشته باشه میتونم قانونی سقط کنم؟ کسی بوده مثل من دیر سقط کرده باشه؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
آزمایش غربالگری مرحله دومم ریسک سندرم داون یک به صدوبیست بود

ان شالله كه سالمه موردى نيس

ولى اگه زبونم لال خدايى نكرده سندروم داون بود سقطش ميكنى؟

٢٠ آذر آزمايش cvs انجام دادم اگر كسى راهنمايى ميخواد ريپلاى كنه غلط املایی ببینم نمیتونم نگم لطفا ناراحت نشید با تشکر
ان شالله كه سالمه موردى نيس ولى اگه زبونم لال خدايى نكرده سندروم داون بود سقطش ميكنى؟

آره صددرصد. هر مشکلی داشته باشه سقطش میکنم. فقط نگرانم که قانونی سقط نشه و برای سقط غیرقانونی مجبور بشم کلی هزینه کنم

آره صددرصد. هر مشکلی داشته باشه سقطش میکنم. فقط نگرانم که قانونی سقط نشه و برای سقط غیرقانونی مجبور ...

نه ديگه اگه مشكلى داشته باشه قطعا مجوز ميدن 

ولى خوبه كه دلت مياد

من از ترس اينكه يه وقت جواب امينيوسنتز بياد كه بچه ام بيماره و من دلم نمياد سقطش كنم اصن باردار نميشم

٢٠ آذر آزمايش cvs انجام دادم اگر كسى راهنمايى ميخواد ريپلاى كنه غلط املایی ببینم نمیتونم نگم لطفا ناراحت نشید با تشکر
نه ديگه اگه مشكلى داشته باشه قطعا مجوز ميدن  ولى خوبه كه دلت مياد من از ترس اينكه يه وقت جواب ...

یه بار برو بهزیستی. بچه های ناتوان و معلول رو ببین. اونوقت دلت میاد سقط کنی. بعدم خیلی کم پیش میاد مشکلی باشه. من خودم یه بچه سالم دارم.

دوسال و نیم پیش که من باردار بودم میکفتن فقط تا ۲۰ هقته اجازه. سقط قانونی میدن در حالت معمول بازم نمیدونم عزیزم دقیقشو وارد نیستم انشالا که مشکلی نداره فداتشم

وقتی وجود خدا باورت بشه،خدا یه نقطه میزاره زیر باورت و یاورت میشه❤مربای سابقم کاش نی نی یار کاربری سابقمو برگردونه😐

عزیزم انشاله که چیزی نیست نگران نباش ولی اگه خدای نکرده مشکلی باشه پزشکتون و دکتر سونوگرافی سن بارداری رو یکم کمتر میزنن تا پزشک قانونی اجازه سقط بدهد

ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم! بگذار بگویند غیرمنطقی هستیم یا ضد اجتماعی هستیم، اما به این می‌ارزد که خودمان باشیم. تا زمانی که رفتار ما و تصمیم‌های ما به کسی آسیبی نمی‌زند، ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم. چقدر زندگی‌ها که با این توضیح خواستن‌ها و تلاش‌های بیهوده برای قانع کردن دیگران بر باد رفته‌اند 

استارتر بچت سالمه بد به دلت راه نده 😔هین بلای تو سر خواهرم اومد بچش سالم بود دکترا دنبال پولن‌شکر خدا سقط نکرد الکی گفته بودن سندرمه توکل بر خدا کرد

عشقی نبود و نخواهد بود هر عشقی هم قیمتی داره 

دیگه بیست هفته قانونی سقط نمی کنند 19هفته و صفر روز اخرشه غیر قانونی یا باید بری یک مرکز سونو که هفته را کمتر بزنه من ریسک یک به 42بودم امینو خوب بود مال شما هم خوبه نگران نباش

اگر خدا بخواهد غیر ممکن، ممکن می شود.عزیزم که با چشم های قشنگت امضا من را می خوانی با قلب مهربونت برام دعا کن.
عزیزم انشاله که چیزی نیست نگران نباش ولی اگه خدای نکرده مشکلی باشه پزشکتون و دکتر سونوگرافی سن باردا ...

منم از دکترم شنیدم که گفت سن بارداریتو کمتر میزنیم برای سقط. ولی الان توی نت خوندم میگن پزشک قانونی خودش دوباره سونو میکنه. اونوقت میفهمه که. من تا جواب آمنیوسنتزم بیاد میشم بیست و یک هفته و دو روز

دیگه بیست هفته قانونی سقط نمی کنند 19هفته و صفر روز اخرشه غیر قانونی یا باید بری یک مرکز سونو که هفت ...

وای جدی؟؟؟؟ یک به ۴۲ بودین؟ جواب آمنیوسنتز شما چند روزه اومد؟

فرداش شفاهی دادند دو هفته بعد کتبی البته من استرس زیاد داشتم قبلش سل فری داده بودم گفته بودند خوبه حالا یادم میاد به خودم فحش میدم چرا دوتا را دادم ولی می‌دونم دوباره تو اون شرایط باشم بازم همین کار را می کنم 

اگر خدا بخواهد غیر ممکن، ممکن می شود.عزیزم که با چشم های قشنگت امضا من را می خوانی با قلب مهربونت برام دعا کن.
2706