2733
2739
عنوان

گریه شدید نوزادم، چه کنم ؟؟

185 بازدید | 35 پست

دختر من ۲۷ روزشه ، 

وحشتناک گریه میکنه و دائم بی قراره

نه میخوابه نه درست شیر میخوره

شب تا صبح گریه میکنه و روزام خیلی کم و هوشیار میخوابه

۴تا دکتر بردمش هیچ تاثیری نداشته یکی میگه ریفلاکسه یکی میگه کولیکه ، بیست مدلم دارو بهش دادن که هیچچچچ تاثیری ندارن

کولیک اید و پدی لاکت ، رانبتیدین ، سگا گریپ ، گریپ میکسچر ، هیدروکسیزین ، زادیتن ، دی سیکلومین ، بی بی سید ، دایمتیکس

ولی انگار آب میخوره منم دیگه بهش هیچی نمیدم 

بعد هی همه میگن نکنه شیرت کمه نکنه شیرت اذیتش میکنه نکنه باید شیرخشک بدی

این حرفا دیوونم کرده ، من دلم میخواد بچه مو خودم شیر بدم، ازقصا شیرمم خیلی زیاد و.خوبه 😢😢😢😢 اما همه دخالت میکنن عصبی،ام کردن

استرس و خستگیه شب بیداری و گریه بچه به کنار ، حرفای بقیه ام وافعا داره عذابم میده

بنظر شما باید شیرخشک بهش بدم ؟؟

خدايا من باور دارم كه ثمره ي عشق من و همسرم را سالم در آغوشم قرار ميدهي . آمين  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

شیر خودتو بده. خودتم رژیم مناسب بگیر. داروهاشم بده سروقت چرا قطع کردی . اگه ماشین دارین ببرش بگردون خیلی تاثیر داره 

نظرت مخالف پستی هست که ثبت کردم? به جهنم ریپلایم نکن! فقط درمورد مسائل مربوط به بچه داری نظرات مخالف را پذیرا میباشم.   

عزیزم همه بچه ها تا ۳ ماهگی اینجوری ان یکم تحمل کن درست میشه   شیر خشکم نده اگه شیر داری 

تو حق نداری ب چیز های منفی فکر کنی ...تو از جنس خدایی   و خدا سرشار از انرژی مثبته                                          لبخند بزن دوستم :)            
وای دقیقا یاد یک سال پیش خودم افتادم.دقیق با همین شرایط

واقعا وحشتناکه

حالم خیلی بده

شما چجوری گذروندید ؟

2740

بچه اول منم همین بوده.غریب بودم تویه شهرتنها.شوهرمم بعضی شباتاصبح شیفت بود...وااای نگم برات کل شب توبغلم توخونه دورش میدادم وخودمم گریه میکردم.بسکه خسته وبیخاب میشدم درحین راه رفتن گیج مشدم ومیخاستم بخورم زمین

واسه براورده شدن حاجتم یه صلوات لطف کنیدممنون همتون😘
شیر خودتو بده. خودتم رژیم مناسب بگیر. داروهاشم بده سروقت چرا قطع کردی . اگه ماشین دارین ببرش بگردون ...

عزیزم من لبنیات نمیخورم

چیزای نفاخ نمیخورم

چیزای محرکم نمیخورم

اما تاثیری نداره

با ماشینم چندباری آروم شد اما الان تو.ماشینم فقط جیغ میکشه و آروم نمیشه

عزیزم پسر منم همین بود باید صبور باشی.زمان شیردهیت را کم کن ولی تعداد دفعات شیردهیت را افزایش بده.

حتما آروقش را بگیر.سعی کن چیزهای نفاخ وسنگین و لبنیات کمتر بخوری.

منم دارو ندادم باید تحمل کنی تا بچه از آب وگل در بیاد 

اگه شیرت زیاده پس شیر خشک واسه چی ؟

احتمالاکولیکه  بهش گرمی بده کمی رازیانه بده

و ماساژ و گرم کن پشت و شکمشو با سشوار

آروم تر میشه   بچه همینه 

احتنال حساسیت به پروتئین شیر هم هست  سرچ کن راجبش

2706