2737
2739
چطور امتیاز گرفتین اونوقت؟؟؟

ما نخریدیمش هنوز دقیق خبر ندارم چجوریه.اما میدونم ۴ ساله توش ساکنن بعضیا اما یه جاهاییش نیمه کاره رها شده و پایان کار نداره.و ما میگیم اگه تو‌۴ سال پایان کار نگرفته دیگه ممکنه که بگیره؟

چرا نشه؟! با قولنامه خرید فروش میشه ما همینطور خونمونو خریدیم نه پایان کار داشت نه سند. 

اگر زندگی خانوادگی پرتنشی داریم و تحصیلات و تخصص در زمینه خانواده نداریم نسخه ناموفق زندگی خودمون را برای بقیه نپیچیم ! مثال: همه مردها فلانند، همه زنها فلانند، به شوهر رو نده، جواب بدیشونو با بدی بده، ازدواج نکن، ازدواج بکن، بچه بیار زندگیت شیرین شه... حسن ختامشم اینه که روانشناس و مشاور هیچی حالیشون نیس من خودم یه پا مشاورم!  شما اگه بیل زن بودی که در خونه خودتو سرسبز کرده بودی عزیزدل   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

میگم به قیمت میخرن یا نه؟چون‌بهر حال هیچی نداره

یعنی چی هیچی نداره 

خونه  و امکاناتش کامله دیگه فقط سند نداره درسته؟  

❤️ کارن عشق مامانشه خدا جونم مواظب جوجه کوچلوم باش هزار بار ممنونم بابت این فرشته دوستداشتنی و زیبایی که بهم بخشیدی  ❤️
ن نمیشه  کسی نمیخره

جدی؟پس الان چجوری بعضیا خرید و فروش میکنن؟تازه طرف خیلی هم پایینتر از جاهای دیگه نمیگه.فوقش ۲۰ تومن اورده پایین قیمتو.اما ما بعید میدونیم پایان کار بگیده وقتی ۴ ساله نگرفته و ولش کردن

2728
جدی؟پس الان چجوری بعضیا خرید و فروش میکنن؟تازه طرف خیلی هم پایینتر از جاهای دیگه نمیگه.فوقش ۲۰ تومن ...

خونه ای ک پایان کار نداشته باشه سند نمیزنن کی حاضره خونه ای بخره ک سندش ب نامش نشه

ما نخریدیمش هنوز دقیق خبر ندارم چجوریه.اما میدونم ۴ ساله توش ساکنن بعضیا اما یه جاهاییش نیمه کاره ره ...

میخوای راحت بشی برو شهرداری منطقه استعلام کن . نام صاحت ملک وادرس دقیق رو بده تا دربیارن .خونه نیمه کاره نخرین . حتما پایان کار داشته باشه قولنامه ای باشه میتونه درنا واحد به چند نفر بفروشه . ممکن ماده صد داشته باشه تسویه نکرده باشه .  تو خط پروزه باشه و هزارتا دلیل دیگه . بهترین راه استعلام از شهرداریمنطقتون

میخای بخری یا چس ؟ بگو راهنماییت کنم کارمند شهرداریم

یکی پیدا کردیم برا‌خرید که اینجوریه.دقیق خبر ندارم اما ۴ ساله توش ساکنن اما یه قسمتایی نیمه کاره ول شده و پایان کارم نداره و همینطور سند.ما میگیم ۴ ساله پایان کار نگرفته و نیومدن تکمیلش کنن دیگه شاید نکنن.ممکنه پایان کار بگیره؟اگه نگیره چند سال بعد که‌ مثلا سنشم ده ساله شد فروشش چجوری میشه؟

2738
چرا نشه؟! با قولنامه خرید فروش میشه ما همینطور خونمونو خریدیم نه پایان کار داشت نه سند. 

نوساز باشه اشکال نداره.اما بعد ۴ سال که توش ساکنن نگرفته ینی میگیره بعد از این؟

یکی پیدا کردیم برا‌خرید که اینجوریه.دقیق خبر ندارم اما ۴ ساله توش ساکنن اما یه قسمتایی نیمه کاره ول ...

مجور ساخت که میدن محدود زمانی داره باید طی اون محدوده زمانی خونه تموم بشه اگه تموم نشد باید بره برای تمدید پروانه ساخت . این یک طرفه قضیه 

طرف دوم قضیه اینکه چرا طرف خونه رو ول کرده ؟ پول نداشته ؟ یا از طرف شهرداری منع شده ؟ 

اصلا پروانه ساخت داره ؟ طزح وکاربریش  از طرف شهرداری تائید شده ؟ محض احتیاط حتما برید شهرداری منطقه تون ازشون بپرسین . 

وقتی پایان کار نگرفته یعنی حتما مشکلی داره که پایان کار ندادن دیگه.به نظر من که اصلا نخریدش چون مشکل داره.اگه هم مشکل خاصی نداشت موقع فروشش قیمتش نسبت به خونه سند دار خیلی پایینه.

میخوای راحت بشی برو شهرداری منطقه استعلام کن . نام صاحت ملک وادرس دقیق رو بده تا دربیارن .خونه نیمه ...

بین سازنده ها خراب شده برا همین ۴ ساله خونه رو ول کردن همه کاراشو.محوطه ۴ ساله نیمه کاره مونده و یه چیزای جزیی دیگه.معلوم نیس پایان کار بگیره یا نه

2706