2737
2739
میخوای راحت بشی برو شهرداری منطقه استعلام کن . نام صاحت ملک وادرس دقیق رو بده تا دربیارن .خونه نیمه ...

استعلام مشخص میکنه کی پایان کار میگیره‌مگه؟

بین سازنده ها خراب شده برا همین ۴ ساله خونه رو ول کردن همه کاراشو.محوطه ۴ ساله نیمه کاره مونده و یه ...

بهرحال برای تکمیل باید پروانه تمدید کن . بعد تکمیل از شهرداری میان باردید میکنن بعد اگع تائید شد مجوز میدن .  تائید یعنی همه پارکینگ ها تامین باشه . کسری فضای باز نداشته باشه .سایه انداری نداشته باشه . مشرفیت نداشته باشه و.....و طبق نقشه تائید شده نظام  مهنذسی وشهرداری ساخته شدن باشه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نوساز باشه اشکال نداره.اما بعد ۴ سال که توش ساکنن نگرفته ینی میگیره بعد از این؟

آره مال ما هم همینطوره چندساله آدما توش ساکنن حالا تازه دارن کاراشو میکنن 

کی میگیره؟ صاحبخونه؟ مال ما تعاونی سازه پیگیریش با تعاونیه

ولی کلا خونه بی سند دردسره اگه مجبور نیستین نخرین

اگر زندگی خانوادگی پرتنشی داریم و تحصیلات و تخصص در زمینه خانواده نداریم نسخه ناموفق زندگی خودمون را برای بقیه نپیچیم ! مثال: همه مردها فلانند، همه زنها فلانند، به شوهر رو نده، جواب بدیشونو با بدی بده، ازدواج نکن، ازدواج بکن، بچه بیار زندگیت شیرین شه... حسن ختامشم اینه که روانشناس و مشاور هیچی حالیشون نیس من خودم یه پا مشاورم!  شما اگه بیل زن بودی که در خونه خودتو سرسبز کرده بودی عزیزدل   
2728
مجور ساخت که میدن محدود زمانی داره باید طی اون محدوده زمانی خونه تموم بشه اگه تموم نشد باید بره برای ...

فقط میدونم بین سازنده ها اختلاف پیش اومده ولش کردن.فک نکنم دیگه بریم دنبال استعلامش.یکم میترسیم ازش.سر ۲۰ تومن ارزونتر...

وا اره دیگه.پایان کار و سند نداره.اینا مهمن

عزیزم شما خونت رو بصورت قولنامه ای بفروش 

مشاور املاک هم ک رفتی بگو خونه قولنامه ایه وسلام 

❤️ کارن عشق مامانشه خدا جونم مواظب جوجه کوچلوم باش هزار بار ممنونم بابت این فرشته دوستداشتنی و زیبایی که بهم بخشیدی  ❤️
فقط میدونم بین سازنده ها اختلاف پیش اومده ولش کردن.فک نکنم دیگه بریم دنبال استعلامش.یکم میترسیم ازش. ...

خوب من بر اساس تجربه ای که دارم میگم برین استعلام بگیرین . دیگه تصمیمش با خودتونه

2738
اره بیخیالش شدیم

آره اصلا فریب ارزونی رو نخورین.عموی من پارسال که قیمت ها چندبرابر شد وکشیدبالا خونه ومین باعجله رفتن یه آپارتمان نوساز خریدن که تازه کارش تموم شده بودوکمی ارزون بود نسبت به بقیه خونه ها. یه مبلغی کمی هم واس سند نگه داشتن.که موقع تحویل سند تسویه کنن.ولی الان معلوم شده طرف واس زمین اونجا یه وام بزرگ برداشته و واحدها رو بدون وام فروخته و چون وامش رو تسویه نمیکنه بانک کل واحدهارو توقیف کرده.بیچاره ها الان یه ساله میرن دادگاه می یان.

واااای اینا تو استعلام معلوم نمیشد مگه؟

خوب خونه همینجور داشت قیمتش میرفت بالا اینا هم پولشون تو دستشون مونده بود ارزشش کم میشد اینو که ارزون دیدن فوری بدون استعلام رفتن خریدن 

خوب خونه همینجور داشت قیمتش میرفت بالا اینا هم پولشون تو دستشون مونده بود ارزشش کم میشد اینو که ارزو ...

بدون استعلام چجوری جرات کردن.ماهم یکی داشت میرفت تو‌پاچمون

2706