2737
2739
من تنها فالی که بهش اعتقاد دارم فال قهوس چون یه بار یکی از دوستام برام گرفت اولش میگفتم چرت میگه حتی ...

چه جالب ولی من با اینکه دلم میخواد فقط به خدا توکل کنم و ایندمو مثبت ببینم باز وسوسه میشم برم دنبال فال😂

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اصن ممكنه فالي حقيقت داشته باشه يا كسي همچين قدرتي داشته باشه؟؟؟؟ كسي تجربه اي داشته بگه لطفا من وحش ...

اره طرفت کار درست باشه چرا که نه البتهمن اعتقاد دارم بعصی هام ندارن مونده به اعتقادت

2731
عزیزم من واسه همین فال اوراکل عضو شدم😓خاموش بودم میشه برای منم بگیرن خواهرتون؟

باشه گلم اگه ی ساعت دیگه بشه مشکلی نیس؟ چون فعلا خیلی گیرم

کاش نقشه سرزمینم به جای گربه شبیه سگ بود تا مردمانش بجای خیانت “وفا” داشتند 😏 (دوس ندارم از زندگی شخصیم بگم میخاستم بگم الان جزو تاپیکام بود پس اینقد اصرار نکن دوست عزیز 😊) ✨دختر شاه پریون نیستم ✨اگه از غم و غصه نمیگم دلیل نمیشه خوشبختم منم مثل همه ی آدما دیگه مشکلات خودمو دارم حتی بیشتر از شما ✨ادما رو از ظاهر قضاوت نکنین 🙏مرسی اه 🤧

اسی تاپیکتو ببند 😧

کاش نقشه سرزمینم به جای گربه شبیه سگ بود تا مردمانش بجای خیانت “وفا” داشتند 😏 (دوس ندارم از زندگی شخصیم بگم میخاستم بگم الان جزو تاپیکام بود پس اینقد اصرار نکن دوست عزیز 😊) ✨دختر شاه پریون نیستم ✨اگه از غم و غصه نمیگم دلیل نمیشه خوشبختم منم مثل همه ی آدما دیگه مشکلات خودمو دارم حتی بیشتر از شما ✨ادما رو از ظاهر قضاوت نکنین 🙏مرسی اه 🤧
2738
بیا خصوصی برات بگیرم

برا منم میگیری ؟

تیکر تولدم مجردممممم 😘دنبال دعوا نیستم تا وقتی میش با حرف زدن مشکلو حل کرد  اگ جوابتو ندادم این ب این معنی نیست ک جوابی نداشتم این ینی اینک من با ابلهان بحثی ندارم ❤️🤗 

عقل خودت چي ميگه!؟؟

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
2706