2733
2739

من امسال با عرض معذرت بعد از یک دوره اسهال ویروسی یبوست شدم به حدی که بعد از چند روز  زخم شد و خونریزی کرد بعد از اینکه دکتر رفتم و ملین داد لاکتولوز خارجی ی چند روز خوردم و بهتر شدم اما الان حدود 3 ماهه هر روز صبح ناشتا یک یا دو لیوان آب جوشیده ی ولرم می خورم دیگه عادت کروم الان خیلی بهترم در طول روز هم میوه  و سبزیجات زیاد می خورم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
مطالعه کردم ک میگم عزیزم روده ها رو ب شدت تنبل میکنه و پرزهای روده رو از بین میبره و ... ک البته خاص ...

بهم منبعشو بگو می خوام ببینم 

❤اللهم صل علی محمدوآل محمدوعجل فرجهم❤برای براورده شدن آرزوهامون یه صلوات ازته دل آمین یا رب العالمین💚
مطالعه کردم ک میگم عزیزم روده ها رو ب شدت تنبل میکنه و پرزهای روده رو از بین میبره و ... ک البته خاص ...

اگه زیاد بخوری اره ولی من منظورم زیاده روی کردن نبود در کل تو هرچیزی زیاده روی کنی بده

❤اللهم صل علی محمدوآل محمدوعجل فرجهم❤برای براورده شدن آرزوهامون یه صلوات ازته دل آمین یا رب العالمین💚
بامیه پس بخرم اهل خوردنش نیستم ولی اگه خوبه میخورم چه فصلی میاد؟ چطور بخورمش بپزم؟

خیلی عالیه برا یبوست امتحان کن ببین چطوره؛؛فصلشم خرداد به بعده میشوری درسته ؛؛فقط کلاهکشو میزنی پیاز رو تف بده بعد بامیه رو بریز تو پیاز داغ یکم اب بریز گوجه و سیر ورب هم قبلش بریز آبش  غلیظ شد و بامیه نرم شد امادست نمک و ادویه هم فراموش نشه

کلام خدا👈وای بر هر عیب جوی هرزه زبان
2738