2737
2734
عنوان

میبینید توروخدا کاراشو😐😐😐

692 بازدید | 14 پست

ما با مادرشوهرمینا تو یه ساختمونیم

اگر نذری قربونی چیزی بیارن برامون اکثرا جفتشم میدن ب مادرشوهرمینا و دیدم ک تاکید میکنن ک یکیش برا فلانی 

دیروز آش نذری آوردن ما خونه مادرشوهرمینا بودیم دوتا ظرف دادن گفتن یکیش برا فلانی

مادرشوهرم جفتشم گذاشت رو اپن 

من پایین اومدنی نگف آش ببر منم دیگه چیزی نگفتم

با خودم گفتم خوبه فردا دیر بیدار میشیم از خواب میرم میارم برا ناهار میخوریم از ناهار گذاشتنم راحتم 

حالا همین نیم ساعت پیش رفتم آش رو بیارم گفتم ناهار نذاشتم گفتم آش هس برگشته میگه گفتم حتما نمیخورین دادمش ب همسایه ها دفعه قبلم همین اتفاق پیش اومد گف آشو ریختم رفت گفتم نمیخوریمش که  

بحث من اصلا واسه  آش نیستا کارش همینه همیشه ابنکارو میکنه بدم میاد از کاراش 

عشق مثل روشنی ماه با تو میرسه از راه…✨❤️👼🏻🧿

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

همون اول بردار ببر 

میگم زشت نیست یه اقایی هزار و اندی ساله منتظره ۳۱۳ نفره؟😔😔😔 .... روزی میاید از سوی مهربانی ... بیاین همگی دعا کنیم تا زودتر بیاد ... الهم عجل لولیک الفرج ... 

دفه بعد هم به همسایه ها بگو نذری دارین بیارین خونمون یا نگه دارین برام مادر شوهرم به ما نمیده یا بردند برا مادر شوهرت برو بگو مادر جون همسایمون گفت اش آوردن کو پ مال من

هیچ
2738
تو که میخواستی امروز بری اشو بیاری همون موقع که داشتی میومدی پایین اشم با خودت میاوردی

خب بخدا روم نشد بگم آشمو میبرم پایین اونم الحمدالله اصلا شعورش نمیرسه خودش بگه

دفه بعد هم به همسایه ها بگو نذری دارین بیارین خونمون یا نگه دارین برام مادر شوهرم به ما نمیده یا برد ...

من با همسایه ها اصلا ارتباط ندارم بببینمشون هم در حد ی سلام احوال پرسی رسمی

خب مثلا سنی ازش گذشته خودش نباید شعورش بکشع

این سری بهش بگو من خیلی هوس اش کرده بودم ، با اجازتون ماله خودمون رو بردارم ( اش مثال بود ، هرچی برا ...

حالا واقعا دیروز آورد بوش پیچید انقد دلم خواس😂

من با همسایه ها اصلا ارتباط ندارم بببینمشون هم در حد ی سلام احوال پرسی رسمی خب مثلا سنی ازش گذشته خ ...

خو نداشته خودتو همون موقع که متوجه میشی بنداز خونشون بگو مامانی اش برا من کو دلم هوس اش کرده

هیچ
2706