2737
2739
عنوان

هفته ۳۳هستم بیاین یه لحظه

430 بازدید | 16 پست

سلام دوستان

هفته ۳۳بارداری هستم

دکترم گفت دهانه رحم یه خورده باز شده

جوری که توی سونو معلوم نبود اصلا

درد و اینا هم ندارم 

آمپول تشکیل ریه هم زدم 

ولی میترسم 

چکار کنم به نظرتون تا هفته ۳۷میمونه به وقتش؟کیا مثل من بودن؟

...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
هرشب شیاف می‌زارم  هر هفته آمپول پروژسترون میزنم  قرص دوفاستون هم میخورم

خب دیگه نگران نباش به موقع میاد ایشالا 

مــن،دلم روشن است...خــدا هنوز دوستمــان دارد ⁦♥️⁩🙃⁩

طول سرویکستون کم بود ک الان دهانه رحم بازشده؟

یاربطی نداره؟

پروردگار من! تو رو جون اون حبیب ازلیت کسی که دوسش داری یعنی علی (علیه السلام)                                             این چندروز که آسمون نزدیک تره دریاب...                    خدایا دریاب...                                                        خدایا دریاب.... تو خودت گفتی بیا من اومدم...یا کریم یا رحیم یا  غفور                                                        رمضان ۹۸/۳/۱۱ روز۲۶رمضان
2738
برامنم ازهفته ۳۲بازشده بودیه سانت داررواستفاده نکردم بااستراحت ۳۷ هفته به دنیااومد

طول سرویکستون کم بود ک هفته ۳۲باز شده بود؟ طبیعی شد اون وقت؟

پروردگار من! تو رو جون اون حبیب ازلیت کسی که دوسش داری یعنی علی (علیه السلام)                                             این چندروز که آسمون نزدیک تره دریاب...                    خدایا دریاب...                                                        خدایا دریاب.... تو خودت گفتی بیا من اومدم...یا کریم یا رحیم یا  غفور                                                        رمضان ۹۸/۳/۱۱ روز۲۶رمضان
طول سرویکستون کم بود ک هفته ۳۲باز شده بود؟ طبیعی شد اون وقت؟

نه من هیچ مشکلی نداشتم فقط کمرم دردمیکردرفتم دکترگفت یه سانت بازشده استراحت کن منم گوش دادم

دراین دنیااگرغم هست صبوری کن خداهم هست😔😔
نه من هیچ مشکلی نداشتم فقط کمرم دردمیکردرفتم دکترگفت یه سانت بازشده استراحت کن منم گوش دادم

آهان آخه من طول دهانه رحمم کم بود از اول ک از آنومالی تا هفته پیش آمپول پرولوتون میزدم برا جلوگیری از زایمان زودرس بعد دیگه دکتر گفت لازم نیس نمیخواد بزنی

وقتی دیدم گفتین باز شده گفتم نکنه بازبشه هنوزم ک فعلت معاینه نمیکنن به این زودی

2706