2737
2739

وقتی عقدکردم بابام گفت من میخوام ۸۰ میلیون بهت جهازبدم ولی شوهرتم خونه نداره هی باید اسباب بکشی ازاین خونه ب اون خونه اسیرشی

خلاصه باشوهرم مشورت کردم قرار شد ۳۰ تاشو جهاز بخرم ۵۰ تاشو بذاریم کنارواسه خونه یکمم شوهرم بذاره روش خونخ بخریم قضیه مال سه سال پیشه

خلاصه ی خونه خریدیم ک ۴ دنگشو زدیم ب اسم من ۲ دنگشو ب اسم شوهرم

توروجدت لایکم نکن مرسی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مینویسم براتون بعد همه نظرتو بگید هم تامن دارم مینویسم بگید چقد پدرتون توزندگیتون دخالت میکنه

بابای من ازصدتامادرشوهر بدتره برام

توروجدت لایکم نکن مرسی
2728
2738

هیچی، خوشبحال دامادای بابام بخدا، اینقدر که این مرد بی آزاره

لا حَوْلَ وَ لاقـُوّةَ إلّا باللّهِ الْعَلِيِّ  العَظيمِ لامَلْجَأَ وَ لامَنجا مِنَ اللّهِ إِلّاٰ إِلَيْهِ.هيچ دگرگوني و نيرويي جز به خداوند والا و بزرگ تحقق نمي يابد و هيچ پناهگاه و جايگاه نجاتي از خدا جز به سوي خدا نيست.

خلاصه مااین خونه روخریدیم ولی شد بلای جون 

ازپارسال ک توش اومدیم هم شوهرم روز ب روز پروتر ومتوقع ترشد

هم هی هرچی میشد میگفت خونه روبفروشم

منم دگ یک سال ونیم صبرکردم اخرش دگ واقعا خسته شدم گفتم باشه خونه روبفروش سهمامونو جداکنیم

همش منوتهدید میکرد ب فروش خونه انگار باید ی چیزیم دستی میدادتامیموند اینجا

توروجدت لایکم نکن مرسی
وای مث بابای من 

خدا همه باباهارو حفظ کنه

لا حَوْلَ وَ لاقـُوّةَ إلّا باللّهِ الْعَلِيِّ  العَظيمِ لامَلْجَأَ وَ لامَنجا مِنَ اللّهِ إِلّاٰ إِلَيْهِ.هيچ دگرگوني و نيرويي جز به خداوند والا و بزرگ تحقق نمي يابد و هيچ پناهگاه و جايگاه نجاتي از خدا جز به سوي خدا نيست.

سرتونو دردنیارم خونه روگذاشتیم فروش ی مشتری خوب براش پیداشد

امروز رفتیم بنگاه ک قرارداد ببندیم

ب بابام زنگ زدم گفتم خودت بیاباش سر مال واموالت بالاخره اسما ب نام منه  درحقیقت مال من ک نیس

بعد بابام گفت گوشی بده ح گوشی رودادم ح خلاصه انقد شوهرم مظلوم نمایی کرد طبق معمول ک کاسه کوزه هاسرمن شکست خسته شدم انقد تهش خمه چی میافته گردن من

شوهرم میگفت اره این منو تحقیر میکنه منت میذاره

درصورتی ک همیشه اون شروع میکرد خونه روبفروشمو تانفروشم پیشرفت نمیکنم منم میگفتم من سهممو نمیفروشم بعد این شده منت

توروجدت لایکم نکن مرسی
2706