2733
2739

اقا من همسرم لباس مد روز بپوشم جلو باز تنگ کوتاه کلی اصلا گیرنمیده شلوار قد نود دوست داره بپوشم تتو هم دوست داره بزنم که یکی رو دستم زدم میگه رو پاتم بزن ارایش هم دوست داره واینکه موهام بیرون بریزم...ولی اگه ببینه با یه اقاصحبت کنم غیرتی میشه یااز یه مرد تعریف کنم که واویلاست...تنهای هم خوشس نمیاد برم مثلا بازار.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

غیرت چیه؟ خدایی چطوری زندگی میکنید با مرد ب اصطلاح غیرتی؟!

منکه نمیتونم اصلاااااا به قول دوستان خودمم غیرتی نیستم اصلا روهمسرم نه حساسم نه حسود نه غیرتی اونم نسبت به من همینطوره باهم مثل دوتا دوستیم که صمیمی و عاشق  و متعهد هستیم و شکاک و گیر و حسود نیستیم رو هم راحت و خوب و خوش زندگی میکیم بدون اعصاب خوردی😃

2731

یکی از فانتزیام اینه که مهمون بیاد پذیرایی کنه بگه خانم شما خم نشو پس من اینجا چیکارم 

مجردم 😐

خیلی هم سر به زیره اصلا به کسی نگاه نمیکنه 😆

ریپلای نکنین 

تیکر برای کنکوره 😂😅 ‏پشت هر دختر قوی و مستقلی یه دختر کوچولوی شکسته هست که مجبور شده یاد بگیره چطورباید دوباره رو پاهاش وایسته و به هیچکس تکیه نکنه...

مثلابرادرش زنگ میزنه میگم سلام برسون هیچی نمیگه یاگفته بودمن برم دنبال زنداداش گفته بودنه،یباراشتباهی عکس داداششوفرستادگفت پاک کن یاداشتم عکسای توگوشیشونگاه میکردم رسیدبه عکس داداشش توحمام آب گرم سریع گوشیوازم گرفت  حالامن حواسم نبود

غیرتی با یک ناهنجار اجتماعی فرق میکنه

شوهر من به حجابم کاری نداره با دوستاش دست میدم مهمونی میریم

اما همیشه خودش میاد سر کار دنبالم برمیگرده دوباره سر کارش

نمیذاره خونوادش ناحق در موردم بگن

برای ادامه تحصیل به شدت پشتمه

زمان بارداریمو دست خودم گذاشته

هر جا بخوام برم خودش میاد میرسونه بر میگرده دنبالم

بنظرم اینا بیشتر شبیه غیرته تا مو و لراس و کنکاش کردن گذشته

2738
وای من دیوونم کرده نه میزاره جایی برم نه با دوستام برم بیرون همش میگه با خودم فقط حق داری بری مید ...

داشتم از حسودی میترکیدما مخصوصا تو اون قسمت مادر خوب شد زود لو دادی داشتم از دست میرفتم  

پدر و مادر ایرانی چه چیزی از فرزندان خود می خواهند؟؟یک برده ی روحی و بی نیاز از تمایلات جنسی، با هوش درسی و اجتماعی بالا و توقعات کم، ایده آل از لحاظ ظاهری، متواضع و تو سری خور در خانواده با اعتماد به نفس بالا در اجتماع...اینجوریه که جامعه تبدیل میشه به جوونای افسرده،سرخورده،عقده ای، گریزان از خونه و خونواده به دنبال جایی امن صرفا جهت داشتن آرامش..
2706