2733
2734
عنوان

خانما اگ سوال حقوقی دارین بفرمایید

| مشاهده متن کامل بحث + 1083 بازدید | 158 پست
البته با اجازه وکیل محترم  شما و فرزند ۱۶ ساله تشریف میبرید دادگاه حکم رشد میگیرید  

مادر ک حکم رشد نمیخواد... اگ لازم بود فرزند باید حکم رشد بگیره گلم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

پیش یه خانمی قرعه کشی داشتم قرار بود پنجاه ملیون بهم بده ده ملیون داد منم سفته پونزده ملیونی بهش دادم دیگه بقیه وامو بهم نداد قسطاشم تموم شد سفته رو گرو نگه داشته تا وام برادرم تموم شه بهم نمیده منم پولایی که یارام میریزن به جای واماشون فعلا بهش نمیدم تا سفته موبده البته پشت سفته رو نوشتم در ضمانت وام تا پایان وام میتونه رو سفته اقدام کنه

جهیزیه تهیه کردن وظیفه ی زن نیست... زن ک میره خونه شوهرش حتی یک دونه جوراب هم نباید ببره... چون‌ وظی ...

شهرما ک رسم اینه دختر جهیزیه میبره پسر هم خونه میگیره

راستی خواهرشوهرم درخواست طلاق داده و سعی دهره دخترشو خودش برداره 

حالا ۱ماه بیشتره از خونش امده بیرون حالا تندتند شوهرش تو خیابون تعقیبش میکنه تهدیدش میکنه جلوش درمیاد و آبروریزی میکنه 

خواهرشوهرم میتونه بره دادگاه و برگه ای چیزی بگیره یا کاری کنه دیگه اون حق نزدیک شدن بهشو نداشته باشه؟

2740
خیلی از این وام ها سر کاریه... اگ تا چند روز دیگه خبری نشد برید شعبه ی کیفری دادگاه و شکایت کنید اما ...

دو تا وام بود ۴۵۰۰ و ۲ میلیون تومنی

۱میلیون ۲۴۰ قسط دادم.زود فهمیدم دیگه ادامه ندادم

من ک در امدم گفت باید بمونی یکی بزارم بجات و باید بمونی تا اسمش در بیاد.

و اینکه ارایشگاه داره.میدونم ادرسش کجاست.ولی خودش ارایشگاه نمیاد .شاگردشه

ولی اینقدر بیشعوره ک گوشیش خاموشه😐

الان نمیدونم چیکار کنم

تیکر ی سالگیه دختر گلمه 👇👇👇👇👇👇                خوش امدی عشق مامان و بابا  😍                              چقد خوشحالیم از بودنت 😊                                     دختر قشنگمو بعد ۴ سالو خورده ای ک منتظر بودیم حتی میکرو هم کردیم.ولی منفی شدبطور طبیعی ب لطف خدا باردار شدم  ...از خدا ناامید نشید دوستای عزیزم..تا خدا نخاد نمیشه..                                    فقط ارامش داشته باشید🥰                                            
من پیش یه خانمی قرعه کشی داشتم قرار بود پنجاه ملیون بهم بده ده ملیون داد منم سفته پونزده ملیونی بهش ...

توضیحش یکم پیچیده اس... اما قانونا او میتونه این شرط رو بزاره.. خودتونم ک قبول کردین تا پایان آخرین قسط

توضیحش یکم پیچیده اس... اما قانونا او میتونه این شرط رو بزاره.. خودتونم ک قبول کردین تا پایان آخرین ...

من فقط میخام ببینم میتونه رو سفته اقدام کنه اخه من بهش گفتم سفته رو بده تا قسطارو برات بریزم میترسم بره بزاره اجرا اخه میگن سفته که پشتش بنویسی اعتبار نداره

سلام جز به نام زدن قبل از فوت راهی هست که شخص انجام بده تا در صورت فوت همه اموالش به همسرش برسه و پد ...

نه عزیزم هر شخصی میتونه فقط برای یک سوم اموالش تو عیین تکلیف کنه