2733
2739
عنوان

ناهارپیتزادرست کردم کوفتم شد

1101 بازدید | 68 پست

دوتانون پیتزاداشتیم و موادشوب اندازه دونفراماده کردم ازصبح زحمت کشیدم دوربرش بودم ساعت 1ونیم ظهرازفردرش اوردم شوهرمم توحیاط بود هرچقدرصداش کردم گفت الان میام منم پیتزای سهم خودمواوردم برش دادم تامیخاستم بخورم مادرشوهرم اومد بالا دخترمم تواشپزخونه کنارم بوداومدنشست کنارش پیتزاتعارفش کردم نخوردبعدشوهرم اومد مادرشوهرم پاشدرفت پایین شوهرم گفت پیتزارودیده گفتم اره گفت خب بده ببرم براشون سهم منوباهم میخوریم گناه داره دینش گردنمونه وقتی چشمش بهش افتاده منم میگفتم نبرنمیشدگفتم نه میشه کباب درست کنیم نه قرمه سبزی درست کنیم ن پیتزا بوش خونه روبرمیداره چون اوناهستن یبارکی دیگه هیچی نخوریم اونودادبهشونو اومدپیتزاشوبخوره نصفشودادبه من منم نخورم خیلی عصابم خراب بود نه واسه ی پیتزاواسه اینکه ازصبح زحمت کشیدم حالا چیزیم نخوردم ازش همیییشه موقع ناهاروشام میادبالاخیلی خودخوری کردم اماپیش شوهرم نگفتم .گفتش چرالج میکنی چشمش بهش افتاده گناهش میره گردنمون حالابرات موادشومیخرم بازم درست کن ایناهمه ب کنار اینکه مادرشوهرموپدرشوهرم هرچی ک دارند واسه اون یکی جاریموبرادرشوهرم میفرستن بهم زورداره ک ماتوخونه خودمون نبایدیه لقمه نون راحت بخوریم بچه هاتاحالا خودخوری کردم ازدست اینکارای مادرشوهرم اینقدر احمقه اخه ادم موقع ناهارمیره خونه کسی..اومدم نی نی سایت باشمادرمیون بذارم سبک بشم😀  

برای سلامتی دخترم یک صلوات ختم کنیدلطفا،اجرتون بااقاامام حسین ع😘

حق داری چقد دیوونس منم جای تو بودم میترکیدم از جوش😂😂اخمات میکردی توهم 

گاهی خدا میخواهد با دستان تو گره از کار دیگران باز کند... دستان خدا باش  میشه واسه مامان شدنم ی صلوات بفرستی❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738
اون بد میکنه عزیزم تو بد نکن جای دوری نمیره، دستت درد نکنه گلم که هیچی نگفتی صبوری بخرج دادی

فدات

دقیقا منم همین شکلیم، با خودشون زندگی میکنیم هروق غذای خوبی درست میکنم مثل سوخاری و پیتزا و... میاد یه سهم گنده میبره برای برادر شوهرم ک همسایمونه، حالا جاریم دوماه دوماه ن پا میذاره، ن چیزی میاره، ن هم کار میکنه براشون...

حق ما همینه خواهر، هرچی بیشتر زحمت بکشی کمتر مزدتو میگیری

عزیزم اشکال نداره فرض کن مادره خودت بودو شوهرت میگفت تده بهشون اونوقت دلت میومد از اون پیتزا بخوری&n ...

راست میگی ولی خب دیگه چیزی نگفتم ک دادم برد

2706