2733
2734

سلام بچه ها

کسی اینجا کاج مطبق داره؟ من حدودا یک ماهه دارمش. از پایین داره زرد میشه. کم کم داره به طبقه های بالاش هم سرایت می کنه.... خیلی ناراحتم. چیکارش کنم؟

إِنَّمَا أَمْرُهُ إِذَا أَرَادَ شَيْئًا أَنْ يَقُولَ لَهُ كُنْ فَيَكُونُ                وقتی خدا بگه باش، پس میشود💙

شاید پودر ومواد اهن بخواد

سخت است حرفت را نفهمند....سخت تر این است که حرفت را....اشتباهی بفهمند....حالا میفهمم که خدا چه زجری میکشد....وقتی این همه آدم حرفش را.....نفهمیده اند که هیچ ....اشتباهی هم فهمیده اند...👤دکتر شریعتی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
من تو باغچه دارمش  رشدش خیلی خوبه  فقط آب میخوره دیگه کار خاصی نمیکنم براش

هر چند وقت یک بار آب میدین؟

إِنَّمَا أَمْرُهُ إِذَا أَرَادَ شَيْئًا أَنْ يَقُولَ لَهُ كُنْ فَيَكُونُ                وقتی خدا بگه باش، پس میشود💙
منم بنجامینم مرد خشک شد بوناسی هم بیشتر برگاش دارن میریزن گچل شده دارو هم براش گرفتم افاقه نکرد

خیلی حس بدیه😞😞😞

2738
خیلی ازدستشون عصبانیم چقد باهاشون حرف میزدم اصلا انگارنه انگار یکیش دخترم بود اون یکی پسرم😢

منم براش آیت الکرسی می خونم ولی الان دیدم تا بالاش زرد شده خیلی ناراحت شدم😞

بهش کود هم دادم. فایده نداره😞

باید به یه گلخانه دار بگید بیاد ببنتش

سخت است حرفت را نفهمند....سخت تر این است که حرفت را....اشتباهی بفهمند....حالا میفهمم که خدا چه زجری میکشد....وقتی این همه آدم حرفش را.....نفهمیده اند که هیچ ....اشتباهی هم فهمیده اند...👤دکتر شریعتی
2706