2737
2739
عنوان

رابطه خواهرم و شوهرش تو عقد

970 بازدید | 53 پست

خیلی خوب بودن با هم یه مدته همش سر چیزای الکی با هم دعوا میکنن انگار نسبت به هم سرد شدن ممکنه چشم خورده باشن؟ چی کار کنیم تا دوباره عاشق هم بشن؟ منظورم دعای مهر و محبت و ایناست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

فقط با دعا خوندن که نمیشه

خودشونم باید برا رابطه تلاش کنن

تیکر آزمونمه🙂لطفا برای موفقیتم یه صلوات بفرستید❤ دنیای آرزوهام تو چشمای هیز تو نیست😎 ما را شکار کرد و بیافکند و برنداشت🙃
2731

هیچی

برن جاهاییکه قبلا باهم رفتن یاداوری بشه واسشون 

برمیگردن به قبل

یادته میگفتی دوستداری زودتر از من از دنیا بری چون تحمل نبود منو نداری؟چرا خدا صدای تورو شنید ولی صدای منو نه🖤 عهد بستم باخودم  تااخرین نفسم بهبعشت پایبند بمونم،قول میدم سریع بیام پیشت عشقم😞.
2738

تورو خدا به دعا نبندید همون جور که دعا فایده داره ضررم داره و به مدت تبدیل به طلسم میشه و کلا میپاشونه زندگیرو.منم خواهر و دامادمون تو عقد سرد شدن و مادرم بست به دعا ۸ سال دائم دعا میگرفت اما دوام نداشت و با دوتا بچه برگشت .عمره دعا ۴۰ روزه بعدش  سنگینی میاره برای خواهرم گفت انقدر دعا رو زندگیش اومده که کلا طلسمه 

2706