2737
2739
عنوان

فسنجون اینجوریه؟

211 بازدید | 23 پست

پیاز داغ.بعد تفت دادن مرغ.من فیله میخ.ام بریزم. بعد گردو میریزیم تفت میدیم.بعد آب

بعد که یکم پخت شکر و رب انار اضافه می کنیم

فوت و فنی نداره؟

چکار کنم رنگش تیره و غلیظ بشه؟ چکار کنم گردو روغن پس بده؟ رب انار و شکرو کی اضافه کنم؟

من فقط بلدم‌بخورم‌😁

یا رب بچه لازمم😔😔یارب نظری کن 🔹‏خود خارجیا وقتی یه چیز رو متوجه نمیشن میگن "هَن"بعد تو میگی What ؟؟بهشت زهرای نیویورک خاکت کنن ایشالا😂✋🔸پیاز داغ اینجوریه که تا پای گازی زل میزنه تو چشات میگه نمی‌پزم، تا روتو می‌کنی اونور میگه دیدی حواست بهم نبود سوختم🙄🔹یه جوری عمل زیبایی نکنین که وقتی مُردید ، اون دنیا خدا هم نفهمه کدوم بنده شی😐😑🔸فرض کن ساعت ۹ شب میری مرغ ۳۶ تومنی بخری، وسط راه ۲۰۰ تومنم جریمه میشی! بعد میگن چرا ایرانیا افسرده شدن🚶🏻‍♂️🔹از شرایط ازدواج فقط اصرار فامیلو دارم😀🔸لنت ترمز چقد گرون شده!دوستان خواهش می‌کنم بیاین یه بار متحد باشیمکافیه یه ماه لنت ترمز نخوریمتا ارزون شهکسی از لنت ترمز نخوردن نمرده☺️🔹این ۹۹/۹/۹ دیگه گندش دراومد؛ روی ۰۰/۰/۰ برنامه ریزی کنید. شاید بگید ما که چنین تاریخی نداریم ولی این اشتباهه؛ تحویل سال‌ ۱۴۰۰ می‌شه شنبه ۳۰ اسفند ساعت ۱۳:۰۷ و بعد از ۱۳:۰۷ وارد سال ۱۴۰۰ می‌شیم و تا ساعت ۲۴ اون شب ما توی ۰۰/۰/۰ هستیم😏🔸گوینده بخش هواشناسی اخبار شدن هم شغل ایده آلیه. کلا ۳ دقیقه سر ظهر میای اونجا. نگا میکنی ببینی هوا ابریه میگی به نظرم امروز بارش داریم. ناهارم همونجا میخوری میری خونه😐👌

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اول گردو و رب انار بریز با آب سرد وقتی جوش اومد مرغ خام آخر پخت یه مقدار یخ بریز تا روغن بده

اگه فکر میکنی از من بیشتر میفهمی حق با شماست لطفا با بحث نه اعصاب خودت رو بهم بریز نه من رو چون نه من متقاعد میشم نه شما با تشکر از کاربران فهبم
2728

دقیقا همین روش.میخوای روغن بیفته گردو خوب بخره بعد قشنگ آسیاب کن که به روغن بیفته.بعد میگن اگه خورش بار گذاشتی به جوش افتاد چند تا یخ بنداز توش شوک بهش وارد میشه و روغن بیشتری میندازه 

پروردگارا شکرت که بهترینها را برایم مقدر کردی.پدر و مادری که مثل کوه پشتم هستند همسری که عاشقانه و دلبرانه کنار هم زندگی میکنیم دختری که مثل گل پاک است و برادر و خواهری که عاشقانه همدیگر را دوست داریم...خدایا شکرت که در این دنیای به این قشنگی حسرت هیچ بر دل این بنده ات نگذاشتی❤
2738

با شکر بد مزه میشه

خیلی ها ترش دوست دارن نهایتا ملس

خدایا شکرت به خاطر : ♡ زمین گردالی🌏، خانواده 👪، طبیعت🍃، یاد گرفتن و علم 📚، غذاهای خوش مزه 🍕، لباس ها👗، خوابیدن😴، رویاها🎈، خورشید 🌞، عشق💕، ماه و ستاره 🌒، خونه 🏡، تکنولوژی 💻، دوستا و آشناها 👭، لبخندهای خوشگل 😄 ... ! ♡

مرغ رو باید بزاری بپزه یکم ابش هم نگه دار. وقتی پخت ریش ریش کن یکم تفت بده گردو هم آسیاب کن باشعله کم تفت بده بعد آب بریز بزار روغن بندازه میگن برا روغن انداختنش باید هر نیم ساعت به تیکه یخ یا آب سرد بهش اضاف کنی

🧡عضوگروه نارنجی🧡وزن فعلی73🧡وزن هدف 55🧡تاریخ شروع: سی ام ماه تولدم(1401/03/30) 🧡

اول مرغتو بپز

وقتی پخت

گردو رو با کمی پیاز داغ با شعله حیلی کم تفت بده اینجوری روغنش تا حدودی پس میده

به فسنجونت اضافع کن

بعد رب انار

بعد چندتا تکه یخ بنداز توش و هم بزن.اینجوری فسنجونت شوکه میشه و روغن میندازه حسااابی

اول بزار پیاز سرخ شه بعد مرغ رو جدا سرخ کن بزار کنار بعد ب پیاز گردو اضاف کن پن دیقه تفت بده بعد رب انارو بزن بعد اب سرررد بریز تا گردو روغن بده ب جوش ک اومد مرغ رو اضاف کن با شعله خیلی کم بزار جا بیفته البته پر اب نکن مثلا سه لیوان اول بریز وقتی ابش کم شد دوباره دو لیوان اب سرد دیگه تا اینطوری ب گردو شوک وارد شه...بعدم بزار ب غلظت دلخواه برسه و نوش جان...اگه میدونی مرغات زود پختن از خورشت درشون بیار بزار تا ابش اروم اروم بجوشه تا جابیفته چون تا اخر مرغ بمونه ممکنه له شه

🌷زشت است که شاعر وسط خواندن یک شعر .... با آمدن واژه ی "برگرد" بگرید🌷

زیاد شکر نکن زیادم رب انار نکن چون اولش که رب انار می ریزی هی میبینی رنگ نداره آخرش میبینی چقد زیاد ریختی 

🧡عضوگروه نارنجی🧡وزن فعلی73🧡وزن هدف 55🧡تاریخ شروع: سی ام ماه تولدم(1401/03/30) 🧡
2706