2733
2734
عنوان

مرد ها عاقل تر از زن ها 🙄

| مشاهده متن کامل بحث + 808 بازدید | 85 پست

تخصص الویت اوله نه جنسیت 

اما 

یه خانم با تمام دغدغه های زندگیش اگه میتونه وقت بزاره و متخصصه بسم الله اگر نه بکشه کنار آقایونم همینطور   

موسی به خداوند عرض کرد : پروردگارا ! کاری بکن که احدی جز به خوبی از من یاد ننماید خداوند در جوابش فرمود : موسی ! من برای خودم هم چنین کاری نکرده ام !
اره درسته استارترحق باشماست.چون اگه زن عاقل بود تورو 9 ماه تو شکمش نگه نمیداشت بعد درد زایمانو تحمل ...

من کی گفتم بی عقل 😂😂😂

گفتم مرد عاقل تر از زن ! این یعنی زن هم عاقل 

ولی مرد عاقل تر ! تر ! تر ! 

در ضمن قطعا خانوم ها در خیلی زمینه ها از مرد جلو تر و برتر و بهترن

اِلهي وَ رَبِّي مَن لّي غَیرُک ...؟ خدایا جز تو چه کسی را دارم ...؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

همون مردها دارن مدیریت میکنن که همه جا جنگه دیگه  این داعش وحشی هم یه مشت مرد اداره میکنن  ...

به شخصه معتقدم خانما میتونستن وضع رو از اینی که هست بدتر کنن و کار به گیس و گیس کشی بکشه اگر با من مخالفین این نظر شماست و به من ارتباطی نداره 

خوشبینانه و استادانه بیندیشید ، همراه با اعتماد به نفس و یقین، و آن وقت زندگی امن‌تر ، عمل پربارتر ، تجارب و دستاوردها غنی‌تر می‌شوند.
2731
تخصص الویت اوله نه جنسیت  اما  یه خانم با تمام دغدغه های زندگیش اگه میتونه وقت بزاره و م ...

دنیا براساس مرد سالاری اذاره میشه قویترین زنها بخاطر مدیریت مسئولیت اجتماعیشون میشن زنی که روحیه مردانه داره  برای حق زن با مرد کاملا برابر دنیا را ه زیادی پیش رو داره

اوکی شکر 
گفتی اگ اینا مملکت اداره میکردن نسل منقرض میشد

شوخی بود ! ولی شایدم می شد ! 

نمی دونم به هر حال اداره مملکت کار سختی ی 

خانوم ها حیف خودشون درگیر کنن ! 

دنیا براساس مرد سالاری اذاره میشه قویترین زنها بخاطر مدیریت مسئولیت اجتماعیشون میشن زنی که روحیه مرد ...

با مرد شدن زن مخالفم 

موسی به خداوند عرض کرد : پروردگارا ! کاری بکن که احدی جز به خوبی از من یاد ننماید خداوند در جوابش فرمود : موسی ! من برای خودم هم چنین کاری نکرده ام !
2740
من کی گفتم بی عقل 😂😂😂 گفتم مرد عاقل تر از زن ! این یعنی زن هم عاقل  ولی مرد عاقل تر ! تر ! ...

جفتش یه معنی رو میده 😒 

یبار تو جمع دوستام به یکی گفتم سفسطه نکن عزیزِ من گفت چی؟ گفتم سفططه نکن😐 گفت یبار دیگه بگو🤨 گفتم سسفطه نکن😶 هیچی دیگه دوستیمو باهاش بهم زدم لعنتی خیلی پیگیر بود😕

به طور کلی خانم ها توان مدیریت کل یک جامعه رو ندارند، نمونه بارزش ملکه فرانسه (ماری آنتوانت) که در ان دوره زمانی که بر فرانسه حکم فرمانی می‌کردند فقر و گرسنگی و فساد در فرانسه جریان داشت که بعد از انقلاب فرانسه طی یک دادگاهی سرش زیر گیوتین رفت، اما من مخالفتی با وجود خانم ها در حاکمیت ندارم تنها مخالفت من این است که کل یک جامعه نباید به یک زن داده شود مگر در شرایطی که ان زن شایستگی این مقام رو داشته باشه.

با دو قانون در این جهان هرگز به تفاهم نرسیدم، یکی خواب بود و آن دیگری زمان...
جفتش یه معنی رو میده 😒 

وقتی میگم مرد ها عاقل ترن میگی نه 😂🤣😃

جفتش یه معنی میده ؟ 😐

من عاشق دخترایی هستم که گیج می زنن

خیلی با نمکن 🙄😒

یه آمار که بشه درک کرد اینکه مدارسی که خانوما اونو مدیریت میکنن موفق ترن نسبت به مدارسی که آقایون مد ...

در حد مدرسه و حتی شهر من حرفی ندارم 

ولی اداره یه کشور کار زن نیست ! 

[QUOTE=114646894]در حد مدرسه و حتی شهر من حرفی ندارم  ولی اداره یه کشور کار زن نیست ! [/QUOTE

میخام بگم  از پس کشورشم برمیان،حالا احساسات و عواطف یکم دخیله ولی در کل مدیریتشون بهتره