2733
2739
عنوان

مرد ها عاقل تر از زن ها 🙄

| مشاهده متن کامل بحث + 808 بازدید | 85 پست
محدوده شعور مردای ایرانی در همین حده زن رو فقط تو خونه و تو زایشگاه تصور میکنن واسه همینه از دنیا عق ...

اره بابا 

همین مونده فقط با یه فرد کم سواد که پاتوقی بهتر از نی نی سایت پیدا نکرده بخوایم بحث کنیم و استدلال بیاریم

I would rather have questions that can't be answered than answers that can't be questioned!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من کی گفتم بی عقل 😂😂😂 گفتم مرد عاقل تر از زن ! این یعنی زن هم عاقل  ولی مرد عاقل تر ! تر ! ...

ربطی به عقل نداره 

هرکسی را بهر کاری ساخته اند‌.درسته مردا تو اداره امور موفق ترن چون مدیریت، قدرت ذهنی و جسمی و توان تصمیم گیری بهتری دارن؛ ولی همین مردا توسط کی تربیت شدن؟؟یه مادر با درایت☺

درضمن سوالت رو بدجایی مطرح کردی؛اینجا چون از شوهراشون ناراحت و دلخورن میخوان سر به تن هیچ مردی نباشه😑😐

عقلم بدزد لختی چند اختیار دانش                                 هوشم ببر زمانی، تا کی غم زمانه                                                 
2731
نه ! ولی چند تا رئیس جمهور زن سراغ داری ؟  بحث من اینه اکثریت مرد هستن  چند تا زن هم قاط ...

خب اداره کشور کار زمخت و سختیه...با طبع لطیف و ظریف زن سازگار نیست...من به شخصه از زنایی که تو کار سیاست هستن خوشم نمیاد چون سیاست مدار باید بی رحم و مکار باشه

عقلم بدزد لختی چند اختیار دانش                                 هوشم ببر زمانی، تا کی غم زمانه                                                 
اهان الان درست شداصلا مشخص نبود

😘😘😘😘😘😘

عزیزی که نوشتی اگه مخالفمی ریپلای نکن، بیزحمت اینم بگو اگر مخالفتم دقیقا چیکارت کنم بزرگوار؟😀😀😀😀 اون چیزی که شما مینویسی و کسی ریپلایت نمیکنه چیزیه که توی دفترچه خاطرات داخل میز دراورت نوشتی نه توی بخش "تبادل نظر" یه سایت عمومی😛
زنا اونقدر باهوشن که میتونن مچ شوهرای نفلشون روهمه جوره بگیرن

و اونقدر خنگ که پسرا همه جوره با احساسشون بازی می کنن 🙄 البته دخترای مجرد 😒

اِلهي وَ رَبِّي مَن لّي غَیرُک ...؟ خدایا جز تو چه کسی را دارم ...؟
2738
ربطی به عقل نداره  هرکسی را بهر کاری ساخته اند‌.درسته مردا تو اداره امور موفق ترن چون مدیریت، ...

چه نطق رسایی ! چه منطق سرکوب گری ! 

چه سری چه دمی عجب بالی   

خب اداره کشور کار زمخت و سختیه...با طبع لطیف و ظریف زن سازگار نیست...من به شخصه از زنایی که تو کار س ...

به به چه خانوم با شعوری 🙄😍

چه نطق رسایی ! چه منطق سرکوب گری !  چه سری چه دمی عجب بالی    

قانع شدی🙄😉