2737
2739
عنوان

چقد ناراحت شدم بابت تالار سقز😔😔😔

| مشاهده متن کامل بحث + 2395 بازدید | 121 پست

شنیددی ؟؟امروز نامزدی خواهرم بود... بهمش زدن بخاطر تالار... خانوادم میگن عزای عمومیه. نمیگیریم وافعا ناراحت شدم بیچاره ها خونواده هاشون چی میکشن خدا بیامرزتشون

😍ما قدبلندا واژه ای به نام "این" نداریم چون از  ارتفاعی که ما نگاه میکنیم همه چی "اونه"😍😁آقایوننننننن داداشام،گوفته باشم،اینجه باس ماس.. یعنی کلش باس ماس. این تاپیک  و اون تاپیک لایک و کامنت ماس ماس.یعنی سااایت کلوهومش ماس ماس.. آبجیا فدا مدا  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
اع چطور نخوندین همون تالاری ک دیشب گاز نشت کرده وترکیده 11کشته.. صدها زخمی.. عروسی به خون کشیده شد

عروس و داماد مردن

😍ما قدبلندا واژه ای به نام "این" نداریم چون از  ارتفاعی که ما نگاه میکنیم همه چی "اونه"😍😁آقایوننننننن داداشام،گوفته باشم،اینجه باس ماس.. یعنی کلش باس ماس. این تاپیک  و اون تاپیک لایک و کامنت ماس ماس.یعنی سااایت کلوهومش ماس ماس.. آبجیا فدا مدا  
2740

۵ نفرشون بچه بودن از ٣ ساله تا۵ ساله😔😔

سخت است حرفت را نفهمند....سخت تر این است که حرفت را....اشتباهی بفهمند....حالا میفهمم که خدا چه زجری میکشد....وقتی این همه آدم حرفش را.....نفهمیده اند که هیچ ....اشتباهی هم فهمیده اند...👤دکتر شریعتی
عروس و داماد مردن

واقعا؟؟نه گفتن فوتیا فقط از مهمانان بودن

سخت است حرفت را نفهمند....سخت تر این است که حرفت را....اشتباهی بفهمند....حالا میفهمم که خدا چه زجری میکشد....وقتی این همه آدم حرفش را.....نفهمیده اند که هیچ ....اشتباهی هم فهمیده اند...👤دکتر شریعتی
چ کار خوبی کردین.... این مصیبت بیچاره ها چطور میخان هضم کنن

خیلی بده من الان خواهرم گفتش

خداصبرشون بده😢